Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Кандидатуру керуючого справами виконкому Дрогобицької міської ради депутати визнали неприйнятною

Кандидатуру керуючого справами виконкому Дрогобицької міської ради депутати визнали неприйнятною
Сьогодні, 7 травня, продовжила свою роботу ХLIХ (49-а) сесія Дрогобицької міської ради. Депутатським корпусом нарешті було віднайдено компроміс у врегулюванні земельних відносин.
На початок сесії було зареєстровано 32 депутати. Секретарем сесії переобрали Степана Федака, оскільки попередньо обраний Богдан Іванців був відсутній. Розпочалося засідання із того, що секретар міської ради Роман Курчик зачитав присутнім витяги з Закону України про порядок ведення сесії, порядок виступів депутатів та громади, а також, про відповідальність за порушення порядку чи зривів сесії і закликав усіх присутніх до толерантності. Щодо депутатів, то вони розпочали сесію із засудження своїх дій на минулому пленарному засіданні. Але спробувавши проголосувати наступні рішення у них знову забракло голосів. Тоді, за пропозицією самих депутатів, було взято перерву для наради голів фракцій із в.о. міського голови — Романом Курчиком. Опісля перерви, сесія запрацювала у нормальному режимі.
Депутатським корпусом нарешті було віднайдено компроміс у врегулюванні земельних відносин. Тож на сесії було завершено розгляд блоку земельних питань щодо затвердження матеріалів проектів землеустрою про відведення земельних ділянок, про продовження терміну дії рішень міської ради, про надання в оренду та продовження терміну оренди земельних ділянок, про затвердження частки площ земельних ділянок.
Решта усі земельні питання винесенні на розгляд сесії депутати повернули на доопрацювання земельній комісії та вироблення нового механізму розподілу та надання землі громадянам міста.
Питання щодо звіту про міський бюджет м. Дрогобича за перший квартал 2014-о року доповідала начальник фінансового управління Дрогобицької міської ради Оксана Савран. У своєму виступі п. Оксана акцентувала увагу на тому, що протягом першого кварталу поточного року з загального фонду міського бюджету проведено видатків у сумі 75493,3 тис. грн., що склало 22,5 відсотка до затвердженого річного плану з урахуванням внесених змін та 81,6 відсотки до уточненого плану на I rвартал (уточнений план — 92460, 6 тис. грн.). Інформація спричинила бурне обговорення депутатів з приводу принципу наповнення коштами міської казни. Своє бачення щодо невиконання бюджету виклали депутати Михайло Ваврин, Богдан Пристай, Богдан Звір, Петро Суда. Пропонуємо читачам нашого сайту відеосюжети із сесійної зали Дрогобицької міської ради.


За словами керівника фінансового управління Оксани Савран, якщо така ситуація буде надалі, то виконання бюджету до кінця року складатиме 70%. Для повного обсягу виконання бюджету необхідно, щоб у місті запрацювали заводи, а також було впроваджено Програму місцевого розвитку.

Ще одне бюджетне питання “Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2014 р., економію бюджетних кштів та недопущення втрат бюджету” також доповідала Оксана Савран.
Вона повідомила присутнім про те, що на виконання п. 7 ст. 78 Бюджетного Кодексу України щодо невиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету за І квартал поточного року, більше, ніж на 15 відсотків, ст. 51 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 01.03. 2014 р. № 65 “Проо економію державних коштів та недопущення втрат бюджету”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.03. 2014р. № 156-р “Про заходи щодо збалансування бюджетів у 2014 р. в процесі їх виконання”. Розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 31.03. 2014 р. 3 84/0/5-14 “Про затвердження джерел надходжень до бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів, вишукання додаткових бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2014 р.”, листа Міністерства фінансів України від 28.03. 2014 р. № 31-05110-14-21/6704 “Щодо внесення змін до показників місцевих бюджетів на 2014 рік”, враховуючи необхідність внесення змін до міського бюджету, з метою приведення його у відповідність до доведених розрахункових показників Міністерства фінансів України, розглянувши листи головних розпорядників коштівщодо внесення змін до затверджених бюджетних призначень призначень, заяви депутатів щодо скерування коштів передбачених на виконання депутатських запитів, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету фінансів, цінової політики та інвестиції, Дрогобицька міська рада вирішила: внести зміни до дохідної і видаткової частин загального та спеціального фондів міського бюджетуна 2014 рік. За дане рішення проголосували усі присутні в залі народні обранці. Отож, згідно з рішенням ХLIХ (49-ї)сесії Дрогобицької міської ради п. Оскана зобов'язана здійснювати управління бюджетними коштами в межах встановлених повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економічного використання бюджетних коштів належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів.

На засіданні сесії було заслухано та обговорено кандидатуру на затвердження на посаді керуючого справами виконкому Дрогобицької міської ради, юриста за фахом Володимира Коцюбу. Дану кандидатуру рекомендував на затвердження сесії ВО Дрогобицький “Майдан”. Вищезгадане рішення не увійшло в силу, оскільки більшість депутатів не підтримало п. Володимира. “За” проголосувало лише 21 народний обранець. У залі на час голосування були присутні 29 депутатів.

Народні обранці “витикнули” Володимирові Коцюбі родинними зв'язками з дрогобицьким суддею Левом Медведиком та іншими правниками. Мовляв, знову на посаду “висувають” родинні зв'язки “кум, сват, брат” та протекція посадовців. Підлили “олії у вогонь” й те, що п. Коцюба під час судового розгляду мав необережність, як адвокат, захищати непорядну людину у відвоюванні майнової власності (будинку). Доповідав приводу вищезгаданого питання голова постійної комісії ради з питань Регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини та розвитку громади Богдан Николаїшин. Пропонуємо увазі читачів відеоролик з виступом п. Богдана.

З метою вшанування пам'яті загиблих героїв Майдану, враховуючи численні звернення дрогобичан, Дрогобицька міська рада вирішила затвердити проект рішення “Про створення скверу “Памяті героїв Небесної сотні”. З приводу цього питання доповідав головний архітектор Дрогобича Ігор Петранич. За дане рішення проголосувало 27 деппутатів. Тож без зайвих обговорень та заперечень депутати прийняли рішення про створення «Скверу Героїв Небесної сотні» і присвоєння нових назв вулиць у новозбудованому кварталі міста.
Вже вп'яте на сьогоднішній сесії Дрогобицької міської ради розглядалося питання щодо затвердження нової редакції статуту комунального підприємства “Кредо”.

Цього разу депутатам вчетверте було запропоновано оновлений статут КП “Кредо” Дрогобицької міської ради в новій редакції. Очолити КП “Кредо” було запропоновано Юрію Ященку (п. Юрій за фахом інженер-будівельник). Поспілкувавшись з п. Юрієм, депутати проголосували за те, аби ПК “Кредо” вчинити дії щодо реєстрації нової редакції статуту у реєстраційній службі Дрогобицького міськрайонного управління юстиції.
Опісля депутати прийняли рішення піти на обідню перерву. Проте, після перерви, у зал прибули 14 депутатів, тому, за відсутності кворуму, в.о. міського голови Роман Курчик переніс засідання сесії на наступний тиждень. Наступне засідання сесії відбудеться наприкінці травня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: