Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Переможницею Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014» стала дрогобичанка

Цьогоріч відбувся традиційний Всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2014». Участь у конкурсі взяла вчитель початкових класів Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 Гоцій Тетяна Дмитрівна. Професіоналізм, креативність та досвід роботи Тетяни Дмитрівни отримали відповідну відзнаку — друге місце у номінації «Початкові класи».
Гоцій Тетяна Дмитрівна працює вчителем з 1993 року. За весь період праці відзначилася високим рівнем професійності та методичної підготовки, проявляє максимум творчої ініціативи в пошуках ефективних методів навчання, має власні методичні доробки. Також має певні здобутки — переможець всеукраїнського конкурсу на найкращий конспект уроку з використанням інтерактивних технологій, призер Всеукраїнського конкурсу «Початкова школа ХХІ ст.» у номінації «Творчий вчитель». Вихованці Тетяни Дмитрівни — учасники і переможці найрізноманітніших конкурсів. Клас був лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Кращий клас України».
З нагоди здобуття призового місця та гідне представлення міста Дрогобича на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2014», за поданням відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради та відповідно до розпорядження міського голови від 18 квітня 2014 року № 189-р, Гоцій Тетяну Дмитрівну нагороджено відзнакою міського голови «За заслуги перед містом Дрогобичем».
Бажаємо Тетяні Дмитрівні нових здобутків, звершень та залишатися взірцем наполегливості та сумлінності для дрогобичан.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: