Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Трускавець отримає Європейський Диплом від Ради Європи

Радісна звістка, що Парламентська Асамблея Ради Європи нагородила Трускавець Європейським Дипломом, надійшла до нашого міста-курорту в дні Великодніх свят. Про це міського голову Трускавця Руслана Козира від імені підкомітету Ради Європи з питань Премії Європи повідомив листом Аксель Е. Фішер.

Цієї високої нагороди, наголошено в листі, Трускавець удостоєний за досягнення і активну діяльність у напрямку зміцнення партнерства, розвиток дружби і співпраці між європейськими регіонами та поглиблення зв'язків між ними, підтримки та просування європейських ідей та цінностей. Рішення нагородити наше місто Європейським дипломом прийняв Комітет з соціальних питань, охорони здоров'я і стійкого розвитку 10 квітня 2014 року. Офіційне вручення Європейського диплому міському голові Трускавця Руслану Козиру відбудеться під час сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи 26 червеня 2014 в Страсбурзі у присутності Президента Парламентської Асамблеї, Голів Комітетів та членів Асамблеї.

Як зазначив трускавецький міський голова Р. Козир, Диплом Ради Європи – це заслуга усіх трускавчан, які своєю працею і своїм життям утверджують європейські цінності, дбають за зміцнення партнерських відносин з містами-побратимами, за порядок та безпеку в місті, виявляють гостинність та повагу до людей, що чисельно щороку приїжджають до нашого міста-курорту на лікування та відпочинок.

Європейський Диплом, який зроблений у формі пергаменту і на якому зазначено назву муніципалітету та дату нагородження, це висока честь для будь-якого міста і є першим кроком на шляху до отримання Нагород Європи (Премії Європи), до яких належать Почесний Прапор, Почесний знак Європи та Приз Європи.

Система нагород Ради Європи, яка заснована рішенням Кабінету Міністрів Ради Європи у 1955 році, є важливим інструментом у покращенні відносин між усіма країнами і громадянами Європи та розповсюдженні ідеї єдиної Європи.

Нагород удостоюють муніципалітети та регіони Європи за європейську діяльність, розвиток дружби і співпраці між європейськими регіонами та поглиблення зв'язків між ними.

За отримання відзнак змагаються муніципалітети, які мають міста-побратими з числа іноземних муніципалітетів і задіяні в широкому колі заходів, що сприяють розвитку відносин з Європейськими партнерами, зокрема, мають членство в міжнародних організаціях, взаємодіють з містами-побратимами та іншими зарубіжними муніципалітетами, здійснюють персональні обміни, проводять європейські заходи, розповсюджують європейські ідеї, європейську солідарність тощо.

Отримання європейських нагород не тільки значно підвищує статус міста, але й відкриває широкі можливості в галузі співробітництва з перспективними містами та регіонами, а також з міжнародними організаціями та фондами.

Так тримати, Трускавець!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: