Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

З приводу відмивання коштів при ремонті доріг у Трускавці громадські активісти звернулися до Генеральної прокуратури України

Як інформуєінтернет-портал «Трускавецький вісник», до Генеральної прокуратури України було надіслано звернення з приводу відмивання коштів під час ремонту доріг Трускавці в рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболу-2012 року. Нагадаємо, що тоді на ремонт доріг, які не потребували ремонту ні де-факто, ні де-юре, було використано понад 17 мільйонів гривень. Є підозри, що ті кошти були вкрадені за сприяння попередньої обласної влади Львівщини та міської влади Трускавця, а також керівництва Служби автомобільних доріг.
В розпорядженні «Трускавецького вісника» є копія надісланої заяви на ім`я в.о. Генерального прокурора України Олега Махніцького. Не подаємо прізвище заявника, оскільки щодо нього можуть бути застосовані переслідування. Ось фрагмент цієї заяви, яка базується на доказовій базі, опублікованій у статті «У втраченій довірі не залатаєш діри, або Як мер дороги поновлював» (газета «Трускавецькурорт, № 43 (342) від 21 листопада 2012 року):
«В грудні 2012 року … до Генеральної прокуратури України була скерована заява щодо неефективного та нецільового використання бюджетних коштів, які були виділені державою до Євро-2012 для ремонту доріг у місті Трускавці. У відповіді, яка тоді надійшла … від Львівської прокуратури, було визнано часткову вину міського голови Трускавця Руслана Козира щодо неефективного використання бюджетних коштів. Однак тоді справа так і не дійшла до свого логічного завершення і ніхто не був покараний. Просимо Генеральну прокуратуру дати правову оцінку щодо діяльності з цього питання міського голови Руслана Козира та посадовців Автодору, Служби автомобільних доріг. Адже саме всі вони разом вирішували де ремонтувати дороги в місті Трускавці. Тоді, в 2011 році, у місті Трускавці хороші, щойно відремонтовані дороги, по яких ще не вийшов термін гарантії і які були в ідеальному стані, були заасфальтовані по-новому. На це було витрачено біля 17 мільйонів гривень бюджетних коштів. В той же час ті дороги, які дійсно потребували ремонту, не заасфальтували. … ішло пряме відмивання коштів за змовою.
На сьогоднішній день із-за таких діянь вищезгаданих посадовців у Трускавці катастрофічний стан доріг. Люди обурюються і надіються, що нова влада наведе порядок як в країні в цілому, так і в окремо взятому місті чи селі…».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: