Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Громада Стебника не забула аферистам рейдерського захоплення меблевого магазину

Як повідомив вчора, 14 квітня, на нараді місцевого апарату Дрогобицької міської ради Стебницький міський голова Василь Пецюх, нещодавно він мав можливість зустрітися з представниками Львівської обласної прокуратури.Мова йшла про те, що у Стебнику активна громадськість бажає повернути в комунальну власність захоплений рейдерами (сімейством Середницьких) меблевий магазин, який знаходиться за адресою вул. Вол. Великого 12/А.
Громада Стебника вимагає від прокуратури Львівщини повернення у комунальну власність приміщення меблевого магазину.

Аферистична епопея з незаконним захопленням меблевого магазину сімейством бізнесменів Середницьких «Все для дому» та складських приміщень по вул. Шептицького, 5, про яку йтиме мова, тривала у Стебнику ще з 2008-о року.

Магазин спочатку був на балансі області, згодом його передали на баланс міста Дрогобича, а у 2004 році він перейшов у комунальну власність Стебницької міськради. Увесь цей час магазин був в оренді приватних структур, пов’язаних з одним із Середницьких.

У 2008 році термін оренди закінчився. Міська рада Стебника вирішила не продовжувати її, зважаючи на те, що орендар не сплатив орендну плату, що становила мізерні 4 копійки за 1 кв. м.

Проте Середницькі мали інші плани щодо магазину. Вони стали в судах добиватися, аби магазин віддали їм у приватну власність. І корумповані суди один за іншим дивним чином ставали на їхній бік. Міська виконавча влада за каденції мера Стебника Романа Калапача у цій ситуації поводилась доволі пасивно, на судові засідання не з’являлись її представники, у зв’язку з чим частина депутатів запідозрили, що тут має місце рейдерське захоплення.

Як повідомив на місцевій нараді у Ратуші Василь Пецюх, завдяки сфальсифікованій справі сімейства Середницьких, котрі виставляли себе ідейними борцями за справедливість, та незаконному рішенні судді Львівського обласного господарського суду, зрештою магазин та складські приміщення правдами-неправдами перекочували до Середницьких

Депутатам міськради не лишалося іншого, як звернутися за допомогою до народних депутатів. Юридична перевірка засвідчила, що через «прихватизацію» меблевого магазину бюджет Стебника недоотримав близько 5 млн. грн..

З’ясувалось, що магазин і складські приміщення бізнесменам, які не могли належно сплачувати навіть копійчану орендну плати, вдалося приватизувати шляхом підробки документів та «завдяки прихильності судів». На підставі цих висновків було скеровано депутатський запит до Генерального прокурора з вимогою перевірити викладені факти.

Генпрокуратура довго мовчала. Зрештою, нічого путнього так і не сказала. Та й хто дурний свідчити проти себе! Проте депутати Стебниківської міськради та соціально-свідомі громадяни налаштовані рішуче статии на захист майна громади міста. Делегація Стебника побувала у прокуратурі Львівської області і подала відповідні обґрунтування щодо своєї вимоги.

«Магазин захопили рейдери з допомогою судів, в результаті місто втратило майно, вартістю до 4 млн грн, – каже В.Пецюх. – Ми просимо, щоб прокурор опротестував незаконні рішення суду».

За словами міського голови, стебничани також звернулися в Люстраційний комітет з листом, в якому розповіли про суддю, «який насмілився сприяти викраденню в громади дорогого об’єкту».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів