Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Трускавці іноземних відпочивальників поменшало на 75%

Неспокійна ситуація в Україні негативно позначилась на наповненості оздоровниць Трускавця.

Про це повідомляють місцевим ЗМІ дані моніторингу, проведеного планово-економічним відділом міськвиконкому за підсумками березня.

Минулого місяця у Трускавці поправляло здоров’я 11 536 осіб, що на 4 508 відпочивальників менше, ніж у березні минулого року, а також на 468 людей менше, ніж у лютому цього року.

Серед відпочивальників різко зменшилася кількість іноземних громадян. У березні їх було лише 529 – на 501 особу менше, ніж у лютому. У порівнянні з березнем 2013 року іноземців стало менше на 1 613 осіб, або на 75,3%. Переважна більшість – це відпочивальники з Російської Федерації, які через анексію Криму та російську пропаганду остерігаються приїжджати на Прикарпаття.

«Звичайно, що є категорія відпочивальників з Росії, які їздили до нас і їздити будуть, бо власне здоров’я їм дорожче за імперські амбіції Путіна. Але таких, на жаль, не так вже й багато», – кажуть у міськвиконкомі.

Управління розвитку курорту Трускавецької міської ради разом з готельним комплексом «Mirotel Resort&Spa» пропагують оздоровчі та реабілітаційні можливості Трускавця на міжнародних туристичних виставках. За словами заступника міського голови Юрія Яворського, сьогодні трускавчани максимально поширюють промоційні матеріали міста-курорту з метою залучення до відпочинку та оздоровлення у Трускавці громадян Молдови. Відтак промоутери поїдуть до Білорусі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: