Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Учениця Бориславського наукового товариства - на найвищій сходинці конкурсу Малої академії наук України

Учениця Бориславського наукового товариства - на найвищій сходинці конкурсу Малої академії наук України
Цими днями у Києві проходить ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Як інформує методист Бориславського міського НТУ МАН Ірина Кіт І місце у відділенні економіки цього конкурсу виборола учениця 11 класу Бориславської державної гімназії, дійсний член МАН, Підлубна Христина (секція  мікро- та макроекономіки).

Керівником науково-дослідницької роботи під назвою «Аналіз соціально-економічних проблем молоді в Україні та їх вирішення на прикладі міста Борислава» була п. Оксана Кудрич, керівник секції економіки Бориславського міського наукового товариства учнів «Мала академія наук». Оксана Семенівна дев’ятий рік працює у міському науковому товаристві, і її учні щороку стають переможцями конкурсів МАН та турнірів юних економістів.

Конкурс-захист передбачає написання складної контрольної роботи з базового предмету. У відділенні економіки це  математика, якої Христину навчає п. Надія Столяр.
Учениця Бориславського наукового товариства - на найвищій сходинці конкурсу Малої академії наук України
Диплом І ступеня ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України додає до підсумкового балу при вступі до вищого навчального закладу 50 балів. Христина Підлубна старанно працювала у Малій академії протягом двох років і досягла небаченого результату! Крім того, вона і учень 11 класу Бориславської гімназії Володимир Герич як призери обласного конкурсу-захисту у відділенні економіки звільнені від підсумкової атестації з математики. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту їм виставляються річний і атестаційний бали з математики - 12 балів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: