Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Депутати обрали кандидата на посаду голови Дрогобицької РДА шляхом таємного голосування. Оновлено

Депутати обрали кандидата на посаду голови Дрогобицької РДА шляхом таємного голосування. Оновлено
Вчора відбулася ХХХІІІ сесія Дрогобицької районної ради шостого скликання, під час якої розглядалося ряд економічних, соціальних та земельних питань. У порядку денному було розглянуте питання щодо виконання бюджету за 2013-й рік. З приводу вищезгаданого питання доповідав начальник фінансового управління Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Перхун (для перегляду пропонується відеоролик з виступом Віталія Перхуна).

Про стан та розвиток промисловості у Дрогобицькому районі доповідала керівник відділу економічного розвитку, торгівлі, та промисловості РДА. Ярослава Ковтик. Вона акцентувала увагу на тому, що надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення забезпечено в районі на 497% (ненадходження коштів по Рибницькій сільській раді від ВАТ “Дрогобицький завод” автомобільних кранів становить 540 тис. грн.).
Про виконання Комплексної програми забезпечення захисту населення від злочинних і протиправних проявів та профілактики злочинності у Дрогобицькому районі за 2013 рік доповідав заступник начальника Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області Олег Наливайко. Його виступ також пропонуємо переглянути.

Викликало ажіотаж серед депутатського корпусу запитання депутата Олега Бачинського: «Чи знає п. Наливайко, що таке квота?». Натякаючи тим самим на те, що міліція закриває очі на застосування брудних технологій політичних партій.
- Найбільш ганебними з яких є підпал автівок! - Відчайдушно запевняли деякі представники депутатського корпусу зі своїх місць. У своєму виступі тему підтримав депутат Василь Дзвінка.А депутат Іван Томенюк звинувавтив міліцію у тому, що правоохоронці, "добуваючи" собі зірочки на пагони та премії, нерідко просто "підставляють" звичайних громадян, роблячи з них злочинців. На підтвердження своїх слів п. Іван навів приклад, коли його особисто "попалили" на розпиванні спиртних напоїв у кафетерії.

Згодом на порядку денному під питанням «різне» депутатським корпусом розглядалося питання щодо пропозицій від політичних партій про затвердження кандидата на посаду голови Дрогобицької райдержадміністрації. На розгляд сесії було запропоновано такі кандидатури: Олега Ягоцького від ВО «Батьківщина», Осипа Магура від ВО «Свобода» та Володимира Ханаса від Асоціації голів сільських та селищних рад Дрогобиччини.

Кожен кандидат виступив перед депутатами, розповів свою біографію та програму дій у разі обрання-призначення на посаду голови РДА, відповів на запитання депутатського корпусу.
Першим до слова було запрошено Олега Ягоцького, котрий у своєму виступі акцентував увагу на тому, аби створити сприятливі умови в районі для залучення нових інвестиційних проектів.

Скажу чесно, під час обговорення питання щодо кандидатури на голову РДА, у залі вирували такі пристрасті, що аж дух перехоплювало! Основний принцип при виборі кандидата на очільника району, як відзначила більшість депутатського корпусу Дрогобицької райради, полягає у тому, що кандидатура має відповідати таким критеріям: голова РДА повинен бути виходець з району, який знає проблеми району, знає бюджет і галузі. Як на мене, вищезгаданим критеріям відповідав п. Ханас. З виступу цієї людини одразу стало зрозуміло, що він – справжній господарник, який знає проблеми району зсередини. Не менш обізнаним з проблемами Дрогобицького району є Осип Магур. На запитання працівника районної ради, представника ВО "Батьківщина" Миколи Андріїва щодо перебування Петра Магура у цій партії, і чому кандидат від "Свободи" залишив лави БЮТ-у, свободівець відповів чітко та конкретно (додаємо до перегляду відеоролики з виступом Осипа Магура).


Впевнено та толерантно виступав Володимир Ханас, акцентуючи увагу на інфраструктурі району.

Доволі зненацька пролунало запитання на адресу Олега Ягоцького з приводу гучного колись скадалу з приводу судового позову щодо цієї людини до Львівського окружного адміністративного суду (справа №2а-4026/370). Позовну заяву подавала Дрогобицька міськрайонна організація України товариства мисливців та рибалок. У цей час п. Ягоцький чолював Державну екологічну інспекцію у Львівській області. Ось що Олег Ягоцький відповів з цього приводу:

Після тривалого обговорення, таємним голосуванням депутати Дрогобицької районної ради віддали свій голос на підтримку певного кандидата на голову РДА. Депутат облради, котрий завжди допомагав району у вирішенні найбільш болючих проблем Михайло Задорожний запропонував голосувати відкрито - поіменно. Депутати району цієї пропозиції не підтримали.Участь у голосуванні взяло 82 народних обранця, з 83-х присутніх. Один з депутатів не бажав брати участі у голосуванні. За кандидатуру Олега Ягоцького було віддано 36 голосів депутатської підтримки, 29 голосів набрав Осип Магур, Володимирові Ханасу перепало у змаганнях депутатів лише 16 голосів депутатської підтримки. Хоча було оголошено 17 голосів.

Ім’я кандидата буде запропоновано голові Львівської облдержадміністрації Ірині Сех для подання на затвердження в.о. Президента України О.Турчинову.
PS. До речі, на що хотіла б звернути особливу увагу. Як на обласному, так і на місцевому рівні все частіше доводиться мені спостерігати, як політики, маніпулюючи та прикриваючись цінностями Майдану, починають "лобіювати" свої власні інтереси... Цього дня, на жаль, у Дрогобицькій районній раді факт спекуляції цінностями Майдану відбувся двічі. З морально-етичних міркувань, не буду акцентувати особливої уваги на таких прикрих інцидентах. Просто звертаюся до політиків та громадськості: перестаньте хизуватися тим, що були на Майдані! Це - громадянський обов'язок перед Батьківщиною та священний обовязок перед Богом!
Я знаю багатьох людей, які не займалися майданотуризмом, а дійсно відстоювали честь та гідність нашої держави, ризикуючи власним життям! Вони живуть поруч з нами, скромно, не вихваляючись тим, що відстояли честь Нації, не дали російським окупантам-беркутівцям розчавити нашу гідність і право бути у Європі! Не кажучи вже про подвиг Небесної сотні! Тож псевдопатріоти, пам'ятайте про це!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Чінгачгук 16 квітня 2014, 23:05
кондзьолки, ягодські, продажні кульчицькі, коростельови довели Дрогобич до убожества. Тепер і за район взялися...
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: