Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Трускавці сесія задовольнила вимоги перевізників і таксистів

Вчора, 25 березня на порядку денному Трускавецької міської ради було понад 30 питань.

Але депутати застопорились уже на першому, яке внесли з голосу: розгляд звернення таксистів про скасування рішення про сплату ними збору за паркування автомобілів та скасування рішення про пішохідну зону на вулиці Т. Шевченка, – передає власкор ІА ZIK.

Свої вимоги про скасування сплати збору за паркування автомобілів таксисти аргументували тим, що сьогодні вони практично не мають роботи, якщо вдається обслужити двох клієнтів за день, то це вже добре. У санаторіях дуже мало відпочивальників, та й ті, що є, стараються свій час проводити в стінах лікувальних закладів, рідко коли послуговуються послугами таксі. Коштів перевізникам бракує на забезпечення своїх родин. Сплачувати за паркування не мають з чого.

Вимога таксистів відкрити для проїзду вулицю Шевченка мотивована тим, що об’їзд цієї вулиці займає у них багато часу та призводить до перевитрат пального.

Понад 50 таксистів і перевізників, які завітали на сесію, вимагали негайного розгляду їхніх вимог.

Доводи групи депутатів про те, що з цього питання немає навіть проекту рішення, воно не пройшло обговорення в депутатських комісіях, а отже, і немає жодних правових підстав щось розглядати, на присутніх не вплинуло. Коли після довгих дебатів було прийнято рішення перенести розгляд цього звернення на четвер, а в середу відпрацювати проект рішення в депутатських комісіях, таксисти вийшли з зали засідань Народного дому і перекрили своїми легковиками з шашечками вулиці Бориславську та Дрогобицьку.

Аби не підвищувати градус соціальної напруги, Руслан Козир зробив перерву в сесійному засіданні і доручив депутатським комісіям негайно розглянути звернення таксистів.

Депутати і таксисти дійшли компромісного рішення: плату за паркування з них не братимуть три місяці до початку високого курортного сезону, а виплати розтермінують до кінця року. Щодо відкриття вулиці Т. Шевченка для проїзду легкового транспорту, то й тут таксистам пішли на поступки: вулицею можна буде користуватися до початку її реконструкції.

Далі сесія продовжила роботу в діловому руслі. Депутати, які лобіювали питання таксистів, проігнорували свої обов’язки і покинули сесійну залу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: