Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Афера таксистів по-бориславськи

На виконання міського голови Борислава Володимира Фірмана, відділом економіки та торгівлі Бориславської міської ради було зроблено обстеження щодо діяльності перевізників радіотаксі. Під час обстеження представниками депутатського корпусу Бориславської міської ради, податкової служби та працівниками ДАІ міста Борислава було виявлено ряд грубих порушень, які інакше, як аферою, не назовеш…

Про це на апаратній нараді у міського голови з комунальними службами нещодавно повідомила головний спеціаліст відділу економіки та торгівлі, директор територіального центру Борислава Наталія Штереб.

- На певний виклик за зверненням до приватної фірми радіотаксі «Апельсин» приїхала автівка. Як з’ясувалося згодом, у водія авто було виявлено документи приватного підприємства таксистів «Ліра», яке зареєстроване у Дрогобичі по вул. Іллі Рєпіна,7. Ліцензійна картка у водія також викликає сумніви. Керівником приватного підприємства «Ліра» є Лев Львович Городиський, який також являється керівником приватного підприємства «Тустань», що надає мешканцям Борислава приватні послуги перевезень радіотаксі. П. Городиський зареєстрований, як юридична особа, сплачує податки. Щоправда, мінімальні. На наш запит щодо підприємства «Ліра», виявилося що воно функціонує, справи по банкрутству не порушено. – Розповіла присутнім п. Наталя.

Уважно вислухавши інформацію, Володимир Фірман запропонував працівникам відділу економіки та торгівлі написати подання у податкову: чому за рекламою приватної фірми радіотаксі «Апельсин» водії їздять на виклик під іншими документами?
- Якщо під маркою однієї фірми їздять люди, зареєстровані від іншої фірми – у такому випадку ліцезію фірми «Ліра» у водія треба вилучити. – Прокоментував ситуацію Володимир Стахович.
За даним фактом порушення Закону проводиться перевірка.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: