Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Бронзові нагороди дрогобицьких акробатів

Бронзові нагороди дрогобицьких акробатів
Вперше за часів Незалежності України збірна Львіщини, сформована з дрогобицьких акробатів, здобула бронзові нагороди чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці, який відбувся у м. Шостка Сумської області.

Про це сьогодні, 24 березня, повідомили на понеділковій нараді керівного апарату у Ратуші. Участь у змаганнях взяли вихованці тренерів з Дрогобича Романа Веклюка та Жанни Жгути - учень 11-о класу ЗОШ №3 Святослав Андріїв та студент другого курсу професійно-політехнічного ліцею Сергій Кравецький. Вони виконали норматив Майстра спорту України. На ці посвідчення від Міністерства молоді та спорту спортсмени ще очікують. А на разі, за результатами змагань на Кубок України, що проходили у вересні 2013-о року, учень 11-о класу ЗОШ №4 Олег Терехов, якого було запрошено на нараду, виконав нормативи Майстра спорту в рамках Кубка України зі стрибків на акробатичній доріжці, що відбувся у місті Вінниці. Посвідчення Міністерства молоді та спорту України офіційно молодому спортсменові вручив Президент Львівської обласної федерації гімнастики, Заслужений тренер України з акробатики Роман Веклюк .
Бронзові нагороди дрогобицьких акробатів
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: