Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі вигуками «Герой!» зустрічали земляка, який в Києві на Майдані здійснив подвиг

«Сьогодні в мене дуже радісний день, – сказав, виступаючи 16 березня на народному віче в Дрогобичі голова міськрайонної ради ВО «Майдан», лікар Тарас Кучма. – На нашому віче присутній юнак, який здійснив неможливе – будучи важко пораненим, виніс на собі з вулиці М.Грушевського пораненого побратима».

Він розповів, як в Києві 20 лютого, коли масово гинули люди, побачив хлопчину який тягнув на собі раненого. У цей час снайпер вистрілив і в нього. І юнак, будучи важко раненим, притягнув свого колегу в готель «Україна».

«Я перед тим лише трупи витягував, – каже Тарас Кучма. – І коли підійшов до них, почав обстежувати, бачу – живий. Я сказав: «Буде жити!». Він схопив за руку і каже «Пане Тарасе, а чи я справді буду жити, я не помру?». Я тоді сказав «Хлопче, ми з тобою ще в Дрогобичі вип’ємо чарочку коньяку і філіжанку хорошої кави». І цей хлопець пройшов через реанімацію, повернувся з Києва і сьогодні тут з нами».

«Васильку, ходи сюди, будь ласка!», – звернувся Тарас Кучма до юнака. І віче вибухнуло багатоголосим «Герой!».
У Дрогобичі вигуками «Герой!» зустрічали земляка, який в Києві на Майдані здійснив подвиг
«Дякую вам, люди, за підтримку, – мовив юнак, коли притихли скандування і оплески. – Усім, хто за мене молився, хто матеріально, фінансово допомагав. Усім щиро вдячний. Думаю, що зараз тут стою тому, що ви за мене молились. Я дуже дякую. Слава Україні!».

Над Майданом пролунало дружне «Героям слава!» і знову довготривалі овації.

«Бачите, яких героїв має наша держава, – зауважив ведучий віча, член ради ВО «Майдан» Михайло Задорожний. – Завдяки молодим людям Україна переможе агресора».

Нагадаємо, що 20 лбютого, коли в Києві на Мйдані проливалася чергова кров від рук злочинного "беркута", дрогобичанин Василь Михалко був поранений пострілом (прострілена легеня). Проходив курс лікування в лікарні на Бульварі ШЕВЧЕНКА,17 у Києві.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: