Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі 17-річний юнак викрав у сусідки золоті прикраси, вартістю 3 500 гривень.

Про це повідомив начальник МВ ГУ МВСУ у Львівській обл. полковник міліції Андрій Білас.

За словами очільника міліції, сусіди перебували у дружніх стосунках, часто допомагали один одному у різних побутових справах. На початку березня подружжя люб’язно запросила жінку до себе у гості. Під час гостини в приміщенні перебував 17-річний син господарів квартири.

На якийсь час жінка вирішила залишити товариство через домашні клопоти та побутову роботу, пообіцявши сусідам згодом неодмінно повернутися. Хлопець попрохав дозволу у батьків піти у гості до сусідки. У жінки в квартирі був комп’ютер і юнакові вкрай кортіло познайомитися з технікою. Адже вдома комп’ютера у хлопця не було. На той час поки жінка була зайнята домашньою роботою, юнак “працював” за комп’ютером.
Згодом сусідка заглянула до шкатулки, яка була на видному місці, і побачила, що нема золотих прикрас. Потерпіла звернулася до сусідів за допомогою. Однак, батьки заперечували причетність сина до крадіжки, переконуючи жінку у порядності хлопця. Після неприємного випадку, жінка намагалася поговорити з хлопцем. Однак усі спроби виявилися марними - юнак зник. У розпачі роздратована жінка звернулася за допомогою до дрогобицьких правоохоронців.

Як з’ясувалось, поки жінка намагалася зустрітися з хлопцем, молодик здав золоті вироби у ломбард. Не підозрюючи нічого злого, повнолітня приятелька допомогла зловмисникові у цьому.

“Відомості про кримінальне правопорушення, передбачене частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, внесено до Єдиного реєстру, проводиться досудове розслідування”,- підсумував начальник Дрогобицького міського відділу полковник міліції Андрій Білас.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: