Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Мобільний спрут" може знищити не тільки Дрогобич, а й Західний регіон!.. Екологія б’є на сполох!

Мобільний спрут" може знищити не тільки Дрогобич, а й Західний регіон!.. Екологія б’є на сполох!
Шановні наші читачі, адміністрація сайту «Life Info» продовжує публікувати серію напрацювань журналістських розслідувань з приводу того, що причиною рекордної кількості базових станцій мобільного зв’язку у Дрогобичі насправді може бути прихований і дуже потужний елемент системи ПРО північного «сусіда».
Отож, ще у 2010 році Львіська обласна санітарно-епідеміологічна станція повідомила журналістській «братії» про те, що кожен мобільний оператор перед будівництвом стільникових вишок повинен отримати дозвіл санепідемстанції. Перш, ніж підписати документи, представники СЕС зобов’язані провести необхідні заміри, на основі яких видаються висновки, чи дійсно відповідає вишка Державним санітарним нормам України. Без висновку СЕС ні один оператор стільникового зв’язку жодної станції збудувати не мав права. Отже, всі вишки на сьогоднішній день повинні мати висновки СЕС і Держпромнагляду. У Дрогобичі сьогодні нараховується 37 мобільних вишок, у Львові їх вже більше 440-а. Чи дійсно вони всі мають офіційні дозвола від цих державних органів? Допомогти з’ясувати цю інформацію ми попросили обласного депутата, нашого земляка, котрому не байдужа доля рідного краю, Тараса Курчика. На наше прохання та офіційне звернення п. Тарас відгукнувся і пообіцяв посприяти у розслідуванні доволі дражливої та болючої на сьогоднішній день теми.
Пригадую, як свого часу писали обласні ЗМІ про те, що тепер вже колишній голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк пообіцяв звільнити начальника Головного управління ветеринарної медицини у Львівській області Богдана Куртяка, керівника Львівської обласної санітарно-епідеміологічної станції Романа Павліва та керівника управління Держспоживстандарту, якщо вони не налагодить роботи своїх структур. Про це він 16 березня 2011 року заявив під час робочої наради з головами РДА щодо ролі продовольчих ринків у забезпеченні продовольчої безпеки регіону та безконтрольності щодо надання дозволів на встановлення вишок БСМЗ. Чи то випадково, чи ні, але після таких слів панові Цимбалюку мафіозні структури державного правління дуже швидко знайшли заміну.
Як не прикро, але на сьогоднішній день в Україні встановлено загалом понад 33 тисячі базових станцій мобільного зв’язку. Згідно з правилами Держхімпромнагляду, кожна така вишка має бути споруджена не ближче, ніж за 150 метрів від житлових будівель. Це питання дуже строго має контролювати Укрчастотнагляд, МНС, міська, районна, чи обласна санепідемстанція та Держхімпромнагляд. За їхніми твердженнями, навіть якщо станцію встановили законно, особливо наполегливі мешканці можуть домогт ися її демонтажу. Це підтверджують, як мобільні оператори, так і ті, хто їх контролює. Однак, на практиці такі випадки поодинокі. Мешканці одного з будинків Дрогобича вже більше року оббивають пороги місцевих та обласних чиновників, котрі так, чи інакше пов’язані з питанням встановлення БСМЗ, аби добитися демонтажу стільникової вишки на їхньому будинку. І все поки що даремно! Кажуть, що після встановлення вишки, з їх будинку одразу ж повтікали щури та таргани. А куди ж подітися мешканцям будинку, які з невідомих причин останнім часом почали нездужати? Скаржаться в основному, на серцево-судинний тиск, жахливі головні болі та сонливість. Пов’язують різкий занепад стану здоров’я з встановленням «отієї клятої» вишки…
«А що ж робить міська рада, коли бідолашні люди просять їм посприяти демонтажу злощасної вишки? Мовчить, бо благоденствує». – Розповіла мені свого часу ініціаторка знесення вишки БСМЗ з будинка, у якому мешкає (свого прізвища наразі просить не називати). А місцева влада насамперед повинна бути зацікавлена щодо контролю процесів встановлення БСМЗ у своєму місті, районі, чи області. Місцева влада Дрогобича за часів жодної з каденцій мерів Михайла Лужецького, Миколи Гука, Олексія Радзієвського не була зацікавлена створити громадсько-депутатську комісію по розслідуванні даного питання. Повірте, що за «дякую» такі дорогі об’єкти ніхто не встановлює. Хтось за це бере великі гроші. А хіба можна продавати здоров’я та життя інших людей за гроші? Комусь за це доведеться відповідати перед судом Всевишнього!
У телефонному режимі один з ініціаторів створення депутатської та громадської комісії соціально-свідомих дрогобичан щодо негайного відключення БСМЗ від електричного живлення, Олег Гайдук повідомив, що відомий український олігарх Ринат Ахметов «нагрів» на цій справі руки на 4 млрд. доларів США, Віктор Пінчук та Олена Франчук, за те, аби «замаскувати» БСМЗ під брендом «Київстар» отримали від мафіозних російських структур 2,8 млрд. доларів., «урвали» своє й Сергій Таратута – 2 млрд. доларів, Віталій Гайдук – 2 млрд. доларів, та Ігор Коломойський – 1,2 млрд. доларів. А ми – отримали за це онкохвороби, серцево-судинні захворювання, мігрені, тощо. А скільки людей уже відійшло на вічний спочинок і отримало постійну «прописку» на місцевих кладовищах, розміри яких збільшуються непомірно швидкими темпами? А скільки чути оголошень по радіо, телебаченню з проханням допомогти фінансово дітям для проведення лікувальних заходів проти різного виду онкологічних захворювань? І якщо не зреагувати на це питання сьогодні – завтра, не дай Боже люди, які знаходяться під «оптичним прицілом» БСМЗ, стануть новими пацієнтами онколікарень.
- Про що можна говорити якщо Дрогобицька міська санепідемстанція навіть не забезпечена якісними приладами для вимірювання потенціалу величини електромагнітних полів. Такі прилади знаходяться у Львові. Думаю, що це організовано свідомо, аби потроху знищити населення Дрогобиччини. – Коментує ситуацію один із активістів громадської організації «Народний фронт Дрогобича» Олег Гайдук.
«Перевищення допустимих норм випромінювання від мобільних станцій при проведенні перевірок фіксуються дуже рідко», - постійно заспокоюють журналістів у обласні СЕС Львова. Та, разом з тим, наводить на роздуми той факт, що на всю Львівську область є лише один прилад, що може виміряти рівень випромінювання мобільної вишки. Відтак, санстанція має наперед складений і погоджений вищестоячими органами, план досліджень, а незаплановані виміри проводить лише на вимогу місцевих влад. Або, згідно скарг мешканців.
Кандидат фармацевтичних наук, хімік-токсиколог Львівського національного медуніверситету ім. Данила Галицького, яка не один рік досліджує цю проблематику Софія Курбак, переконана, що беззастережно довіряти результатам перевірок СЕС не варто. Як відбуваються заміри, медик мала змогу побачити на власні очі, коли у жовтні 2009 року мешканці однієї з львівських багатоповерхівок поскаржилися на мобільну вишку, яку встановили у них на даху. Мовляв, стан здоров’я у мешканців після вмонтування вишки БСМЗ різко погіршився.
І досі вона пригадує: «Коли представники СЕС приїхали на вул. Піскову і вилізли на горище зі спеціальним апаратом, то допустима доза перевищувала норму в декілька разів. Один з них з «мобілки» зателефонував до товариша, який, як виявилося згодом, десь у іншому місці керував потужністю рівнів електормагнітного випромінювання, і міг негайно зменшити ці мікровати. Тож показник упав на наших очах. Про що це свідчить? Вони собі поїхали, а потужність знову зросла. Та що там казати, - бідкається п. Софія.- В одному з районів нашої області поставили станцію мобільного зв’язку біля пасіки – і її не стало. Бджоли втратили орієнтацію. Не змогли повернутися до своїх вуликів – і загинули…»

Гадаю ситуація зрозуміла без зайвих коментарів. Слід бити на сполох, аби «доконати» цю проблему, інакше вона «доконає» нас! Мешканці, краяни, представники громадських і політичних організацій, не стійте осторонь даної проблеми, адже вона не омине нікого з нас. Приєднуйтеся, аби допомогти нам вирішити це питання. Адже Дрогобич за кількістю встановлених БСМЗ займає переше місце у світі. І це в той час, коли американці з міжнародним скандалом намагаються встановити системи ПРО у Польщі, Чехії, в Україні вже тишком-нишком розмістили спец технологічну електронну апаратуру під маркою мобільного зв’язку. Детальніше про це розповімо у наступній публікації.
Наразі подаємо нашим читачам звернення до обласного депутата Тараса Курчика від ГО «Народний фронт Дрогобича».

Депутатові Львівської обласної ради від Народного Руху України
п. Тарасові Курчику
Соціально-свідомих мешканців Дрогобича,
представників ГО «Народний фронт Дрогобича» Юрія Модрицького , котнтактні тел.-03.244.2.51.16; 0.96.258.43.42;
Вікторії Лишик, котнтактні тел.-03.244.26000; 0.98.92.30141;
Олега Гайдука (перебуває у питаннях щодо встановлення мобільних об’єктів Західної України у США), котнтактні тел.-1.609.273.0236Звернення


Шановний п. Тарасе, звертаємося до Вас з проханням щодо сприяння нам у розслідуванні справи по факту незаконного й несанкціонованого розміщення на територіях Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей невідомого походження об’єктів електронної радіолокації та електромагнітного генерування, оскільки розуміємо, що Вам небайдужа доля західного регіону, вихідцем якого Ви є . Рекордна кількість базових станцій мобільного зв’язку в Дрогобичі, причиною появи яких може виявитися прихований і дуже потужний елемент системи ПРО сусідньої держави, у геометричній прогресії почала з’являтися у Західній Україні ще у 2002-у році під маскуванням буцімто Базових станцій мобільного зв’язку (БМСЗ), під брендом кампанії «Київстар».
У місцевих органах влади навстановлення цих «темних» об’єктів за каденції трьох мерів Дрогобича не було представлено жодних відповідних паспортних, реєстраційних та експертних документів. А колишній Дрогобицький міський голова Микола Гук взагалі відмовився спілкуватися з журналістами, котрі проводили журналістське розслідування щодо надання дозволів місцевим самоврядуванням на встановлення БСМЗ у місті Котермака. Не представлені відповідні реєстраційні документи від Міністерства транспорту та зв'язку України, яке повинно на кожну станцію давати відповідне номерне реєстраційне підтвердження, що гарантує повний контроль з боку цієї стратегічно важливої державної інституції, яка, насамперед, зобов’язана тримати під строгим контролем сферу зв’язку в Україні.
До речі, під цей злочинний проект Міністерство Зв’язку в Україні у 2001-у році було ліквідоване. Тож зараз маємо діюче Міністерство транспорту та зв'язку України.
Перші журналістські розслідування з приводу цієї болючої теми були опубліковані у львівських газетах в 2010-у році. Згодом тему підхопили й дрогобицькі журналісти. Одна з них, Вікторія ЛИШИК, займається розслідуванням цього питання сьогодні. Усі матеріали з приводу таємниці мобільних вишок опубліковані на інформаційному порталі Дрогобиччини «LifeInfo», де п. Вікторія є головним редактором та співзасновником. Публікація розслідувань триває і надалі. Питання Дрогобича, який останнім часом перетворюється на полігон електромагнітної смерті, порушили й журналісти діаспори, одним з яких є Марта ОНУФРІВ.
У своєму зверненні ми вважаємо, що кандидат в Президенти України від опозиційних сил Віталій Кличко та колишній голова СБУ Валентин Наливайченко,який нині очолює депутатську групу Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Фінляндською Республікою, повинні дуже ретельно та відповідально віднестися до даної інформації, яка вкрай важлива для безпеки нашої держави. Дана інформація щодо фактів 2010 року мала бути представленою новообраному Президенту України Юлії Володимирівні Тимошенко. Та мафія зробила усе можливо (застосувала брудні технології ), аби вибори виграв В. Ф. Янукович.
15. 11. 2013 року ми скерували ці матеріали у посольство України в Вашингтоні , що призвело до повного сенсаційного стресу в рядах української влади. Даний факт став однією з причин непідписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на Вільнюському саміті 29. 11. 2013 року .
На початку грудня минулого року відповідні інформаційні матеріали щодо таємничості системи ПРО у Західній Україні отримали посольства Китаю та Ірану в Польщі. А також посольство Чехії в США.
Ми, представники «громадської організації «Народний фронт Дрогобиччини» не будемо замовчувати інформацію про те, що Дрогобич останнім часом перетворюється на полігон електромагнітної смерті, оскільки вважаємо що сама тема, де екологія б’є на сполох, є кричущою. І про неї має знати увесь світ. Ми доведемо її до рівня Організації Об’єднаних Націй.
З повагою, представники ГО «Народний фронт Дрогобичa» Юрій Модрицький, Олег Гайдук
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів