Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобич вже офіційно має нове керівництво міста

Дрогобич вже офіційно має нове керівництво міста
«Я два тижні проходив спецперевірку і сьогодні зі Львова надійшов позитивний висновок, який дає йому підставу розпочати державну службу.Таким чином я маю змогу вже з понеділка вступити на посаду», – сказав новообраний секретар Дрогобицької міської ради Роман Курчик, у "завершальному" акорді сесійного засідання міськради, яке відбулося вчора, 14 березня, в стінах Ратуші.
Тож тепер Дрогобич вже офіційно має нове керівництво міста – до виконання обов’язків приступив новообраний секретар міської ради, голова міжфракційного об’єднання «Народна рада Роман Курчик, який за відсутності міського голови ще й виконуватиме його обов’язки до виборів. Але перед тим, ніж приступити до виконання своїх безпосередніх обов'язків Роману Курчику, згідно чинного законодавства, необхідно було пройти спецперевірку.
Дрогобич вже офіційно має нове керівництво міста
Нагадаємо: що 25 лютого сесія міської ради задовольнила заяви міського голови Олексія Радзієвського і секретаря ради Тараса Метика щодо складання ними своїх повноважень на вимогу Майдану. Також подали заяви на звільнення перший заступник міського голови Олександр Коростельов і керуючий справами міськвиконкому Євгеній Шильник. У результаті міська рада залишилася без жодного посадовця, який би мав право підписувати документи і ставити печатку.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: