Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Військові комісаріати на Львівщині викликають військовозобов’язаних із речами

Про це повідомляють у понеділок їхні родичі.

Зокрема вони розповіли, що 10 березня, хлопців з Львівщини вже викликають у військкомати з речами. Натомість прес-секретар Західного оперативного командування Олександр Поронюк повідомив засобам масової інформації : «Дійсно, приходять повістки для військовозобов’язаних, але у першу чергу це стосується людей, які служили в армії, які мають досвід, мають так звані гостродефіцитні військовооблікові спеціальності. Це робиться для того, щоб уточнити можливості наших ресурсів військовозобов’язаних, щоб у потрібний момент запросити їх виконати свій обов’язок із захисту нашої держави».

За словами Олександра Поронюка, військовозобов’язаних хлопців зараховують у Збройні сили України. Їх розподілять по військових частинах, де вони будуть проходити так зване бойове злагодження – удосконалювати свою майстерність, вивчати керівні документи, проходити стрільби.

Щодо того, чи чоловіків з Львівщини можуть відправити у військові частини в інших регіонах держави, Поронюк пояснив: «Армія – структура загальнодержавна. Військові повинні бути там, де накаже їм Батьківщина».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: