Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобич і Борислав захищатимуть Україну тисячним поповненням!

Дрогобич і Борислав захищатимуть Україну тисячним поповненням!
За три дні у Дрогобичі майже тисяча людей прийшли до військкомату й заявили про свою готовність боронити цілісність України. Про своє прагнення долучитися до виконання святого обов’язку заявили не лише чоловіки, а й чимало жінок.

Працівників військомату вразив вчинок 79-річного добродія з Дрогобича. Він теж захотів записатися добровольцем. Хтось влучно пожартував, що це ворошиловський стрілець. Дідусеві відмовили, чим дуже його засмутили...

Того ж таки дня про свої наміри у будь-яку годину їхати на фронт заявили як відомі люди і ті, які у суспільстві не є публічними, але патріотично-порядними. Мирослав Глубіш, Ігор Фецяк, Ігор Миськів, Богдан Мозоль, Руслан Щерба, Юрій Котов, Тарас Гентош, Іван Андруневчин, Віктор Юденко, Василь Очеретюк, Юрій Кулинич, Віктор Пришляк та інші краяни за покликом серця, не вагаючись готові захищати Україну.

Із Борислава до військкомату прибули два куми: 55-річний Іван Мицавка, який 12 років уже мешкає в Іспанії, і 52-річний Василь Тарнавський. Старший кум спеціально прилетів із теплого краю, щоб стати поруч із побратимом по духу. Пізно увечері пішки зі Стебника завітав Андрій Марціх, а уже наступного ранку о 7 годині на порозі стояв мешканець цього ж міста Сергій Магур.

Другим етапом мобілізації передбачено залучення основних сил оборони, третім – тили. Військкомат працює цілодобово.

Сьогодні, 8 березня, на площі перед Ратушею о. Мирослав Соболта відслужив Молебень до Богородиці за тих, хто захищає територіальну цілісність України, а також за потерпілих на українських майданах.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Андрій 18 березня 2014, 16:25
і ведмідь поїде захищати тоже, що хуліганів покусав
  • Подобається
  • 0
Аня 19 березня 2014, 12:58
wink Оцей би вже краще захистив! Тільки хто його навчить з автомата стріляти? fellow
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: