Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

За круглим столом обговорювались питання ліцензування навчальних закладів, запровадження гнучких форм навчання, тощо...

За круглим столом обговорювались  питання ліцензування навчальних закладів, запровадження гнучких форм навчання, тощо...
У Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему: «Визначення пріоритетних напрямів організації профнавчання у тому числі на підставі ваучерів, відповідно до потреб місцевого ринку праці у кваліфікованих кадрах, вирішення актуальних завдань підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності працездатного населення міста та району» за участю представників навчальних закладів: Дрогобицького державного педуніверситету ім. І.Франка, Навчально-наукового інституту підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка», ПАТ ВНЗ МАУП, Дрогобицького коледжу статистики, Дрогобицького коледжу нафти і газу, ДВНЗ Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, Дрогобицького професійного політехнічного ліцею, Бориславського професійного ліцею, Стебницького професійного ліцею, ДНЗ Меленицького П.Л. та директорів Стебницького, Трускавецького, Бориславського міських центрів зайнятості.
Відкрив захід директор Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдан Волошин, котрий зазначив, що відповідно до вимог Закону України «Про зайнятість населення», 11 осіб, які старше 45 років і мають не менше 15 років страхового стажу з початку 2014 року (у 2013 році – 54 особи) отримали в Дрогобицькому МРЦЗ ваучери для перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації за переліком професій, спеціальностей та напрямків підвищення кваліфікації, визначеним Кабінетом Міністрів. На заході підкреслювалося, що вибір місця та форми навчання з переліку навчальних закладів, які мають ліцензію на діяльність з надання освітніх здійснюється особою самостійно. У 2013 році – 15 осіб вже реалізували свій ваучер. Начальник відділу активної підтримки безробітних Світлана Шараневич детально розповіла Про Порядок видачі ваучерів та Порядок підтвердження неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.
Кожен представник навчального закладу розповів про перелік професій, за якими має можливість навчати, перенавчати доросле населення та наявну матеріально-технічну базу.
На круглому столі обговорювались питання ліцензування навчальних закладів, запровадження гнучких форм навчання, удосконалення навчальної бази, забезпечення якості навчання, порядок відбору для проведення професійного навчання безробітних.
Результатом даного заходу було прийняття плану спільних дій на покращання організації професійного навчання клієнтів служби зайнятості відповідно до потреб місцевого ринку праці у кваліфікованих кадрах.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: