Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Бориславі розгорнуто три пункти психологічної допомоги населенню

Як повідомив сьогодні, 4 лютого, під час апаратної наради начальник відділу освіти Бориславської міської ради Віталій Лесик, відділ освіти Бориславської міської ради спільно з представництвом психологічної служби навчальних закладів, консультантами міського ПМПК на базі навчальних закладів розгорнув пункти психологічної допомоги для проведення індивідуальної та групової роботи з населенням.

За словами чиновника, внаслідок соціально політичної ситуації в Україні, подій останніх місяців у багатьох містах значно збільшилась потреба у наданні психологічної допомоги населенню. Аналіз ситуації показує, що мешканці потребують негайної психологічної допомоги незалежно від політичної приналежності, майнового та релігійного статусу. Найбільш розповсюджені проблеми – гострі емоційні розлади, реактивні стани, посттравматичні розлади, горе переживання, втрата близьких, панічні напади.

До надання психологічної допомоги залучені висококваліфіковані фахівці, психологи, соціальні працівники, консультанти ПМПК (психолого – медико – педагогічна консультація)

Пункти знаходитимуться на базі Бориславської гімназії (вул. Грушевського,29), Бориславського ПМПК розташоване в ЗОШ №7 (вул. Володимира Великого 14) та в ЗОШ №1 (вул. Шкільна 11).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: