Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Команда ДЮСК «Спортовець» – срібний призер Чемпіонату Львівщини з баскетболу

З 26 по 28 лютого 2014 року у м. Львові в ігровому залі обласної ДЮСШ вихованці Трускавецького ДЮСК «Спортовець» (тренер Віктор Пічугін) брали участь у Чемпіонаті області з баскетболу серед команд юнаків 1998-1999 р.н. дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини і вибороли друге місце, обігравши своїх ровесників з Самбора та Дрогобича. Чемпіонами Львівщини традиційно стали вихованці відділення баскетболу обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

З 27 лютого по 1 березня 2014 р. у м. Львові проводився чемпіонат Львівської області з боксу серед юніорів 1998 – 1999 р. н. Вихованець ДЮСК «Спортовець» Микола Білас виборов третє місце та бронзову медаль у ваговій категорії до75 кг. (тренер ДЮСК – Мінів Назар).

З 28 лютого по 1 березня 2014 р. у м. Червонограді команда Трускавецького ДЮСК «Спортовець» взяла участь у традиційному регіональному юнацькому турнірі з плавання «Кубок Термобуду». Всьго у змаганнях брали участь сім команд (185 плавців): ДЮСШ-2 м. Червоноград, ДЮСШ «Шахтар» м. Червоноград; ДЮСШ-9 м. Львів, ДЮСШ «Аквапарк «Пляж» м. Львів, ДЮСШ «Імені Кутенка» м. Львів, ДЮСШ «Соколяни» м. Сокаль та ДЮСК «Спортовець» м. Трускавець. Переможці визначались як в окремих видах плавання, так і в багатоборстві (50м+ 100м+200 м).

Найкращих результатів у багатоборстві добились трускавчани: Владислав Коцибан – 1 місце вільним стилем, Богдан Савка – 1 місце брасом, Олена Манюк – 1 місце вільним стилем, Артур Вітєбський – 2 місце батерфляєм, Галина Кісак – 2 місце вільним стилем, Ангеліна Ящишин – 3 місце батерфляєм.

В особистому заліку призові місця у регіонального турніру з плавання «Кубок Термобуду» вибороли юні «спортовці» Сергій Жеплінський (50м н/с-2 місце) та Назар Зімковський (50м н/с-3 місце). Підготували призерів тренери ДЮСК «Спортовець» Богдан Смеречинський, Олег Кирчей та Андрій Жгута.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: