Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Мобільний спрут" може знищити Дрогобич. Продовження теми.

Шановні читачі, нещодавно адміністрація сайту «Life Info» опублікувала факти про те, що причиною рекордної кількості базових станцій мобільного зв’язку в Дрогобичі насправді може бути прихований і дуже потужний елемент системи ПРО сусідньої держави.

Можливо, у процесі нашого подальшого журналістського розслідування виникнуть й інші запитання, відповіді на яких відкриють суспільству істинну мету встановлення таких об’єктів на територіях Західної України. Зараз громадськість може лише одноголосно стверджувати, що міська влада та депутатський корпус, які насамперед повинні контролювати ці процеси і не допускати такого нахабного хамства з боку злочинної проросійської мафії, вкрай не зацікавлені створити комісію з представників громадськості і депутатів міської ради Дрогобича. І не дивно! Адже тоді чітко буде визначено, скільки об’єктів і коли конкретно було встановлено в нашому місті за часів каденції Михайла Лужецького, Миколи Гука, Олексія Радзієвського. А громада Дрогобича повинна знати всю правду! Повірте, що за «дякую» такі дорогі об’єкти ніхто не встановлює. Хтось за це отримує великі гроші. Але ж здоров’я і життя людей, української нації за гроші не можна продавати…

У 2007-у р. було встановлено стільникову станцію навпроти Дрогобицького лікарняного містечка, де поряд центральна і дитяча лікарня, а також міський пологовий будинок. Мешканці райцентру забили на сполох і довго не давали мобільному операторові встановити вишку, ставши на його шляху «живим щитом». «Протистояння тривало десь три тижні», - згадують дрогобичани Юрій Модрицький та Олег Гайдук. – Люди цілодобово чергували біля комина, де мали встановити вишку. Не давали можливості змонтувати електромагнітні елементи. А коли вони знесилені стомилися чергувати, то об’єкти вночі, під час негоди таки були встановлені!».

Як з’ясувалося згодом, за каденції Миколи Гука на будівлі колишнього універмагу, що на вул.. Грушевського, було розміщено три БСМЗ, які не числилися на балансі КП «Дрогобицький універмаг». Немає їх і у технічній документації цього об’єкта. Дрогобичани тоді «забили на сполох»! Львівські журналісти з приводу цього питання цікавилися питанням щодо законності встановлення базових станцій на будівлі колишнього універмагу. Микола Гук категорично відмовився будь-що коментувати на тему встановлення мобільних вишок у Дрогобичі. Згодом журналісти тижневика «Експрес» з’ясували, що у Львові нині функціонує понад 438 базових станцій стільникового зв’язку. Із них лише два десятка зареєстровані, тобто мають офіційний дозвіл на встановлення. « У березні 2010 р. 18 (!) базових станцій отримали дозвіл виконкому на будівництво. Сьогодні це питання «притихло», оскільки увага українців прикута до подій на Майдані. І до кривавих подій, які нині відбуваються у Криму. А даремно, бо мафія «підточує» нас зсередини. А екологія на Заході України волає про допомогу!

В обласній СЕС журналістам «Експресу» спершу повідомили, що нині в Україні діють одні з найжорсткіших у світі вимог до встановлення базових станцій стільникового зав’язку. Їх регламентують Державні санітарні норми та правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань. За цим документом, максимально допустима для людини потужність електромагнітного поля становить два з половиною мікровата на квадратний сантиметр. Для прикладу, в США цей показник становить сім з половиною мікроват на квадратний сантиметр, у Росії та інших країнах СНД – аж до 10 кмВт/см квадратних. Щоправда, на практиці навряд чи варто радіти цим жорстким вимогам. Яким же було здивування «LI», коли, завітавши до СЕС, наша адміністрація почула відповідь про те, що оператори хоч і зобов’язані погоджувати з санепідемстанцією спорудження мобільних вишок, цього правила вони дотримуються завжди. «Перш, ніж встановити своє обладнання, оператор мусить звернутися до нас для отримання попереднього висновку щодо місця розташування об’єкта. Тож підписавши договір оренди чи отримавши обладнання, переважно не поспішає звертатися в органи СЕС – і споруджує передавач без дозволу».
Мобільний спрут" може знищити Дрогобич. Продовження теми.
Але, чи дійсно так? Наша адміністрація на сьогоднішній день проводить журналістське розслідування з цього приводу. Тож уважно слідкуйте за публікаціями на нашому сайті. А на разі ми подаємо опрацьовану нашим сайтом карту радіовиміру максимально допустимих рівнів електромагнітного випромінювання, який діє нині у Дрогобичі.
Мобільний спрут" може знищити Дрогобич. Продовження теми.
Мобільний спрут" може знищити Дрогобич. Продовження теми.
План-схема розташування БСМЗ у Дрогобичі
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі