Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Перший заступник міського голови Дрогобича Олександр Коростельов також подав заяву щодо дострокового припинення своїх повноваженьЯк повідомив на сьогоднішній позачерговій сесії Дрогобицької міської ради відомий активіст, політичний та громадський діяч Михайло Ваврин, за дорученням президії «Народної Ради» та Ради ВО «Майдану», йому було доручено представити новообраного секретаря міської ради. Та, на жаль, на попередній сесії Дрогобицької міської ради, яка відбулася два дні тому, і була скликана Дрогобицьким міським головою Олексієм Радзієвським, першочергове питання про саморозпуск Дрогобицької міської ради депутатським корпусом не набрало відповідної кількості голосів. Тим не менше, Олексій Васильович та секретар ради Тарас Метик під час сесії написали заяви щодо дострокового припинення своїх повноважень.

Голова «Народної Ради» Роман Курчик довів до відома депутатів, що завтра розглядатиметься проект рішення питань щодо задоволення заяв міського голови Дрогобича та секретаря ради. А також питання щодо внесення змін до новообраного складу виконкому Дрогобицької міської ради та щодо обрання секретаря ради.

Ситуацію "доповнило" і те, що перший заступник Дрогобицького міського голови Олександр Коростельов також подав заяву щодо дострокового принення своїх повноважень. Тож "гордіїв вузол" доведеться "рубати" в цивільно-правовому полі, аби усі рішення Ради ВО Майдану були легітимними.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: