Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Львові активісти вимагають розпустити «Беркут» та віддати владу народу

У Львові пройшов марш вільних людей під гаслом «Владу – мільйонам, а не мільйонерам», організатором якого виступила організація «Автономний опір». Активісти закликали передати владу в Україні народу, назвавши для цього свої вимоги.
У Львові активісти вимагають розпустити «Беркут» та віддати владу народу

Біля пам’ятнику Іванові Франку зібралося кілька сотень мітингарів. Вони тримали в руках плакати з написами: «Народна солідарність», «Влада – народу», «Мир – хатам, війна – палацам», «Створити територіальні громади!» тощо.

Активіст «Автономного Опору» Зенон Дашак розповів: «Ми висловлюємо свою позицію з приводу постреволюційних подій, які зараз відбуваються в Україні. Висуваємо ряд вимог і пропозицій, серед яких – люстрація, легалізація вогнепальної зброї для громадян, справжня Народна рада з громадських представників без політиків, розпуск «Беркуту», покарання і звільнення обласних очільників МВС, СБУ, ДАІ, ВВ, прокуратури. Ми хочемо заявити, що не хочемо бачити таку Народну раду, яка є самопроголошеною і складається з політичних партій».

На питання про те, чи не остерігаються активісти, що легалізація зброї може мати негативні наслідки для суспільства, він заявив: «Ми бачимо досвід європейських країн і окремих штатів США, де легалізована зброя. Там найменший рівень злочинності у світі. Люди повинні захищати себе і свої права. Думаю, що влада буде зовсім інакше поводитись, коли знатиме, що у людей є зброя».

Сформувавши колону, молодь рушила через Майдан до Львівської облради. Дорогою протестувальники вигукували гасла: «Зброю міліції – в руки народу», «Повстанець – не провокатор», «Владу – народу».

Біля будівлі обласної ради активісти проголосили в гучномовець свої вимоги та надали змогу всім бажаючим висловити власну думку чи зробити заяву з приводу подій в Україні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: