Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На площі Ринок відбулось позачергове засідання сесії Дрогобицької міської ради

20 лютого о 20:00 год. на Площі Ринок відбулось позачергове засідання сесії Дрогобицької міської ради. Міський голова О.Радзієвський зачитав порядок денний, згідно з яким на розгляд ставилось питання «Про заборону діяльності та символіки Комуністичної партії та Партії регіонів на території міста Дрогобича».

На площі Ринок відбулось позачергове засідання сесії Дрогобицької міської ради

Відразу після виконання Державного гімну України прозвучала пропозиція провести поіменне голосування, яку одноголосно підтримали народні обранці. Згодом кожен депутат міської ради особисто висловив свою позицію з даного питання. За прийняття такого рішення віддали свої голоси усі присутні - 41 депутат Дрогобицької міської ради. Варто зауважити поважну причину відсутності решти представників депутатського корпусу. Частина з обранців ще минулої ночі вирушили до Києва, тому на Площі Ринок вони могли бути присутні лише серцем.

Окрім того, представники громади, присутні на засіданні сесії, звернулися до міського голови із пропозицією встановити порядок продажу алкогольних напоїв у Дрогобичі до завершення тривожних подій. О.Радзієський пообіцяв якнайшвидше скликати засідання виконавчого комітету, на якому регулюються дані питання і дати лад ситуації у сфері продажу алкоголю.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: