Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Міський голова засудив протизаконні дії, що призвели до загибелі людей

Вчора, 19 лютого, о 12 годині у Дрогобичі оголошено загальноміський страйк. На головному майдані міста зібрався багатотисячний мітинг. Серед присутніх – духовенство, дрогобицька влада на чолі з міським головою О. Радзієвським, депутати, представники громадськості, студентство. Розпочалось віче традиційно молебнем за майданівців та Україну, який відправив єпископ Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ Владика Ярослав Приріз.

До присутніх звернувся міський голова Олексій Радзієвський. Він вкотре зазначив, що дрогобицька міська влада з самого початку протестів заявляла свою чітку позицію: влада з народом і діє виключно в інтересах громади. Окрім того, О. Радзієвський зазначив, що керівництво міста засуджує та вважає неприпустимими будь-які протизаконні дії, що призвели до загибелі людей. Також очільник Дрогобича повідомив, що мав розмову з керівниками силових структур, які запевнили, що не будуть виконувати жодних злочинних наказів проти мирного населення. «У цей визначальний час ми повинні бути зорганізованими, відповідальними та єдиними», – зазначив О. Радзієвський.

Голова Народної ради Роман Курчик повідомив, що від нинішнього дня Народна рада буде працювати у новому форматі спільно з Радою Майдану. За його словами, створена Президія, до складу якої увійшли представники міської влади, депутати та лідери Дрогобицького Майдану. Ключовим завданням було названо відправку людей до Києва, збір медикаментів для лікування постраждалих у столиці.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: