Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

«Народну раду» у Дрогобичі очолив міжфракційний депутат Роман Курчик

Як повідомив під час чергової наради міського голови Олексія Радзієвського секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, у Дрогобичі врешті-решт між громадою та міською радою налагодилося порозуміння.

Посадовець розповів присутнім, що 13 лютого, у сесійній залі Дрогобицької міської ради під головуванням міського голови Олексія Радзієвського відбулось чергове засідання народних обранців та представників координаційної ради місцевого Євромайдану щодо роботи міжфракційного об'єднання міської ради "Народна Рада". У процесі перемовин, що відбувалися у цивільно-правовому полі, депутати дійшли згоди та обрали головою "Народної ради" міжфракційного депутата Дрогобицької міської ради Романа Курчика.

Нагадаємо, під заявою про створення "Народної Ради" поставили свої підписи 49 депутатів міської ради з 50 обраних, а також міський голова Олексій Радзієвський. Окрім того, на засіданні обговорено пакет документів, що стосується діяльності міжфракційного об'єднання міської ради "Народна Рада". Учора, 13 лютого, на чергових депутатських зборах за участю представників ВО «Майдан» у Дрогобичі депутати погодилися підписати заяви запропонованого зразка і виконувати вимоги людей.

Процес створення міжфракційного об’єднання «Народна рада» затягнувся через те, що громада поставила перед депутатами, які хочуть ввійти до цього об’єднання низку вимог, – насамперед мова йде про безумовне виконання чинного законодавства щодо прозорості діяльності ради. Від депутатів також вимагається поіменне голосування з питань, що стосуються ресурсів громади. Адже депутатським корпусом було визнано Народну раду України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України. Тож цілком закономірно, що представниками штабу спротиву та Дрогобицького Майдану було запропоновано заяву відповідного зразка із переліком зобов’язань, які депутат бере на себе, а також із запевненням, що у випадку їх не виконання, народний обранець складе свої повноваження.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: