Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

"Мобільний спрут" може знищити Дрогобич

Останнім часом один із активістів громадської організації «Народний фронт Дрогобиччини» Юрій Модрицький почав доволі часто розповідати на трибуні Дрогобицького Майдану про те, що у місті за останніх 13-15 років встановлена надмірно величезна кількість базових станцій мобільного зв’язку (БСМЗ). Як стверджує п. Юрій, дані об’єкти встановлені у Дрогобичі без жодних дозвільних реєстраційних документів і не зареєстровані в органах влади місцевого самоврядування Дрогобича.

У телефонному режимі мені вдалося поспілкуватися з одним із членів «Народного фронту» Олегом Гайдуком, який зараз перебуває у США, і «пробиває» це питання, яке свого часу спричинило на Львівщині справжній резонанс, на міжнародному рівні. За словами п. Олега, вищезгадане питання вивчають у чеському, польському, китайському та американському посольствах. В Україні, з певних на те причин, з вивченням питання щодо наявності у Дрогобичі мобільних вишок, яких називають «полігоном смерті», зволікають.

А даремно! У 2009 році про те, що Дрогобич – полігон електромагнітної смерті писала газета «Тустань». Згодом тему підхопили львівські газети, але проблема так і залишилася «спочивати» на шпальтах газет.

Нагадуємо читачам, що у європейських країнах світу БСМЗ встановлюють подалі від населених територій та пунктів. Адже процес передачі сигналів по мобільних телефонах базується на передаванні електромагнітних хвиль через базові станції. Як стверджує Юрій Модрицький, електромагнітне випромінювання надзвичайно шкідливе для здоров’я людини. Особливо воно сприяє розвитку серцево-судинних і онкологічних захворювань. Також потужні електромагнітні поля здатні надзвичайно ефективно впливати й на психічний стан людей. Це використовують ті держави, які займаються секретними розробками в сфері психотропної електронної зброї. Ця тема останнім часом багато аналізується в засобах масової інформації. Тому існує декілька версій, які піддаються логічній аргументації щодо розташування такого потужного електромагнітного арсеналу на території нашого міста.

А тепер, порахуймо. Якщо тільки у центральній частині міста розташовано 15 одиниць БСМЗ, а ще більше десятка – по периметру Дрогобича, то місто Котермака за кількістю БСМЗ з розрахунком на одиницю площі, займає перше місце у світі.

За такої ситуації хвилювання дрогобичан зрозуміле, адже для суто телефоннотехнічних потреб вистачило б щонайменше 4-5 таких станцій, розташованих по одній за територією Дрогобича. У телефонному режимі Олег Гайдук відзначив, що буквально за кількадесят кілометрів, у сусідньому Стебнику, таких об’єктів – всього два. У Трускавці – чотири, у Бориславі – шість. У Нововолинську, котрий знаходиться від Дрогобича за 240 кілометрів, три таких станції. Ось і виходить, як стверджує п. Олег, що Дрогобич – базовий плацдарм для чітко запланованого електромагнітного армагедону.
«Народний фронт Дрогобиччини» активно відстежує дану ситуацію. Один із активних «народних фронтовиків» Володимир Чума допоміг провести контрольну перевірку в інших містах – як за кордоном (Чехія, Польща, США), так і на території України. Виявилося, що у містах східної, центральної та південної України, які за площею приблизно рівні Дрогобичу, таких станцій у 5-7 разів менше, ніж у нас. Наприклад, в Іллічівську Одеської області, яке є потужним портом на Чорному морі і по території навіть більше за Дрогобич, всього аж … три базові станції!!! В Ялті, що в Криму, яка більша за Дрогобич по території мінімум в два рази, таких станцій усього шість, та й ті розміщені на пагорбах за містом, щоб не впливати негативно на населення. А основні міста Західної України мафія перетворила на справжні електромагнітні полігони!!! З’ясовується, що, крім Дрогобича, така величезна кількість БСМЗ встановлена у Стрию, Львові, Червонограді, Тернополі, Калуші та Івано-Франківську. А це основні громадські, культурні та політичні центри Галичини, де проживає великий потенціал української нації. У самому місті Лева аномалія БСМЗ аж зашкалює: встановлено приблизно 430 таких об`єктів. Підрахували й з`ясувалося, що кількість мобільних станцій Львова в декілька разів перевищує сумарну кількість аналогічних об`єктів Одеси, Вінниці, Дніпропетровська й Полтави.

Колишня мешканка Дрогобиччини, український журналіст, публіцист, правозахисник, яка мешкає нині у Канаді, Марта Онуфрів акцентує особливу увагу на питанні: у якому часовому відрізку люди найбільше страждають від БСМЗ?

Ось що вона пише: «Ми попросили деяких мешканців Дрогобича вести щоденники, де б вони записували зміни у власному самопочутті, наприклад, коли починається головний біль, чим супроводжується та в якій годині закінчується. Переважаюча більшість підтвердила вплив неґативних чинників: десь в 9-ій год. ранку (внаслідок нарощування потужності випромінювачів) відбувається значне погіршення фізичного стану. У проміжку між першою й другою годинами дня, тобто в обідню перерву, самочуття дещо покращується. Відтак (знову включаються станції мобільного зв`язку) до 4-ої год. пополудні всіх тягне на сон, голова відмовляється працювати, відчувається важкість у всьому тілі. Аж десь під вечір повертається деяка легкість і настрій, бажання щось робити.

Чи можуть електоромагнітні установки провокувати повені, природні катаклізми?

Олег Гайук.: Однозначно. Електромагнітні поля, так звані щити можуть притягувати хмари. Головно, коли базові станції будуть спрямовані так, щоб заблокувати рух хмар. Унаслідок цього можуть виникати повені. Не виключено, що тим чи іншим чином можна викликати природні катаклізми. Завжди існує небезпека, що правителі з диктаторськими замашками можуть спрямувати досягнення науки не на користь людства, а на його знищення.»
От тобі й маєш! Місто Дрогобич – колись обласний центр, сьогодні ж – один із райцентрів Львівщини, перетворився на «мобільний спрут». Марта Онуфрів переконана, що цими вишками мала б зацікавитися СБУ. Така кількість станцій в Дрогобичі, та й по всій Україні, безсумнівно не потрібна для забезпечення технологічних потреб мобільного зв’язку. Тут криється інший бік справи. Як офіційно заявляє Юрій Модрицький , варто звернути увагу на те, що найбільше таких об’єктів чомусь встановлено у містах, які розташовані неподалік кордону з ЄС. Далі від нього, у схожих населених пунктах таких об’єктів чи не вдесятеро менше…

Досить тривожний висновок зробили члени громадської організації «Народний фронт Дрогобича» : якщо логічно проаналізувати факти, то маючи над прикордонними містами України такий потужний електромагнітний плацдарм, певна зацікавлена країна, у якої є у наявності комплекси військово-космічної розвідки, може будь-коли включати через електронні схеми потужні електромагнітні поля, що вкрай негативно впливає на стан здоров’я та психіку місцевого населення.
- У час, коли американці з міжнародним скандалом намагаються встановити свої системи ПРО у Польщі та Чехії, в Україні вже тишком-нишком розмістили спец технологічну електронну апаратуру під маркою мобільного зв’язку. – Переконаний Олег Гайдук.

У Наступній публікації нашого сайту ми «проллємо» трохи більше світла на цю ситуацію. То ж стежте за публікаціями.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: