Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Бюджет Борислава на сьогодні складає 170, 6 млн. грн.

На початку тижня депутати Бориславської міської ради затвердили бюджет міста на 2014 рік. Обсяг доходів загального фонду міського бюджету міста Борислава визначено у сумі 170, 686 млн. грн., спеціального фонду бюджету 12, 787 млн. грн., у тому числі бюджет розвитку 7, 456 млн. грн.

Затверджено загальний обсяг видатків міського бюджету у сумі 170,686 млн грн. У тому числі, обсяг видатків загального фонду міського бюджету у сумі 157, 863 млн грн та видатків спеціального фонду міського бюджету 12, 822 млн грн за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів бюджет. Установлено профіцит міського бюджет у розмірі 35 тис. грн.
Як прокоментував начальник фінансового управління Бориславської міської ради Юрій Петрів, під час прийнятого бюджету було збільшено дохідну частину на 13, 4 млн. грн. до контрольних цифр. Найбільше збільшення відбулося по охороні здоров’я, фізичній культурі, культурі, апарату управління – це найбільші галузі, що не забезпеченні у потребі асигнуваннях на заробітну плату, навіть виходячи з потреби 10 місяців.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: