Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Чи доречно "барикадувати" Стебник, у якому немає окупаційного режиму?

Як повідомив на сьогоднішній понеділковій нараді керівного апарату Дрогобицької міської ради Стебницький міський голова Василь Пецюх, стебницькі активісти Майдану в середмісті спорудили барикади. У самісінькому центрі, біля пам'ятника Тарасові Шевченку, забарикадувалися прихильники нинішніх подій, які відбуваються в Українні.

З його слів, на площі перед Народним домом розгорнуто намет, встановлено дві бочки. Тут збираються мітингувальники, організовано постійне чергування.

«Дехто з мешканців міста висловлює сумнів щодо доцільності в центрі Стебника барикад, намету та бочок», – каже Василь Пецюх.

Він також заявив, що підтримує незадоволення стебничан щодо такого прояву підтримки Євромайдану у Стебнику.

Мабуть, Василь Федорович має рацію. У шахтарському містечку Стебник немає окупаційного режиму, і ніхто з представників міської ради, чи депутатського корпусу не чинить тиску на активістів Майдану, не створює перешкод в тому, аби поїхати на Майдан у Київ. Навпаки, підтримують таких людей. Збирають кошти для активістів Майдану, теплий одяг, речі повсякденного ужитку, побутові прилади, тощо. Більшість депутатів, та й сам міський голова неодноразово брали участь у Народних вічах на Майдані у Києві.

Тож, чи є потреба імітувати Майдан у Стебнику? Особливо тоді, коли молоді хлопці так потрібні у Києві на барикадах?

Самі ж мешканці шахтарського містечка щодо свого міні-майдану не категоричні - одні називають його маленькою подобою київського, інші - зухвалою витівкою групи людей, які не мають де подіти свою енергію...

Чи доцільно споруджувати барикади у Стебнику? - нехай вирішує громада міста. Ми ж просто нагадаємо, що в Дрогобичі ні в середмісті, ні перед райдержадміністрацією аналогічних барикад не споруджують. Оскільки це - недоречно і засмічує територію міста. Тут напрошується риторичне запитання - а хто потім увесь цей мотлох з центральної частини міста прибирати буде? Самі "барикадувальники", чи комунальні служби?
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Петро 3 лютого 2014, 15:25
Краще би той намет відправили у Київ, думаю там він був би потрібніший.
  • Подобається
  • 0
ЮРІЙ 3 лютого 2014, 15:52
ХТОСЬ ДІЙСНО ЇДЕ ЗІ СyТЕБНИКА НА мАЙДАН, А ХТО - БАВИТЬСЯ В ПОПУЛІЗМ
  • Подобається
  • 0
Стебничанин 4 лютого 2014, 12:39
У шахтарському Стебнику дуже багато регіоналів - поміки, присяжні, угрюмі, стародуби, кабкльщики з телебачення. Весь центр "приватизували". От майданівці зі Стебника і влаштовують їм "чорну годину"
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: