Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

«УГОДА МЕРІВ», ЯК ПРІОРИТЕТ ПЛАНУ ДІЙ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. НАРДЕПА ВЖЕ ПРИВАТИЗУЮТЬ…

31 січня у Дрогобичі відбулася ХХХХІІ-а сесія Дрогобицької міської ради, під час якої було схвалено та прийнято міський бюджет Дрогобича на 2014-й рік, затверджено договір про прийняття та передачу повноважень на виконання видатків у 2014 році. Депутатський корпус також прийняв ряд економічних питань (зокрема щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міст Дрогобича та Стебника за 2013-й рік та затвердження аналогічної Програми цього року), питань щодо приватизації, ряд земельних, соціальних питань, питань житлово-комунального господарства, а також питань освіти, культури та спорту, які стояли у порядку денному .
«УГОДА МЕРІВ», ЯК ПРІОРИТЕТ ПЛАНУ ДІЙ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. НАРДЕПА ВЖЕ ПРИВАТИЗУЮТЬ…
Відповідно до п. 23 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів та цінової політики, Дрогобицька міська рада вирішила установити загальний дохід міського бюджету на 2014 рік у сумі 369706,3 тис. грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету в сумі 335614,8 тис. грн., спеціального фонду бюджету – 34091,5 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку – 24714,1 тис. грн. Установити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2014 рік в сумі 368857,0 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 335514,8 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету – 33342,2 тис. грн. У тому числі й бюджету розвитку – 23964,8 тис. грн. Доповідала з цього приводу начальник фінансового управління Дрогобицької міської ради Оксана Савран. За прийняття бюджету проголосувало 33 депутати з 50-и обраних.
«УГОДА МЕРІВ», ЯК ПРІОРИТЕТ ПЛАНУ ДІЙ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. НАРДЕПА ВЖЕ ПРИВАТИЗУЮТЬ…
Не обійшлося під час прийняття бюджету й без прикрого інциденту, якого спровокував помічник народного депутата Романа Ілика, громадський діяч Володимир Кондзьолка. Коли доповідач Оксана Савран інформувала присутніх про розподіл бюджету, п. Володимир вступив у полеміку з мером Олексієм Радзієвським, п. Оксаною та керівниками житлово-комунальної сфери. Мовляв, що я маю з цього приводу доповісти своєму депутатові. В той час, коли дерибанять землю та без згоди громади обговорюють питання прийняття бюджету.
Як п. Володимира не втихомирювали та не пояснювали, що прийняти бюджет без зволікань – просто необхідно! Бо як не приймуть бюджет – то не зможуть нараховувати заробітну платню працівникам комунальних служб, освітянам, працівникам медичних установ – не допомогло. Врешті-решт Олексій Васильович втихомирив порушника громадського порядку, наголошуючи на тому, що він не повинен «пхати свого носа» до питань, що мають вирішуватися виключно без його втручання.
Розсмішило присутніх на сесійному засіданні й те, що п. Кондзьолка назвав (цитую дослівно) Романа Ілика «своїм депутатом». Дрогобичани гадали, що Роман Романович є обранцем народу, а, отже – депутатом та порадником для усієї громади міста та району. А тут, як зауважили присутні в сесійній залі, п. Ілика вже приватизували. Виявляється для когось він – мій депутат, а для когось – чужий! То для чого ж ми його обирали? Аби відстоювати права та інтереси виборців. А не меркантильні інтереси окремих осіб. Таке відношення п. Кондзьолки до «свого» депутата не робитиме честі ні п. Ілику, ні самому Володимиру Мироновичу. Навпаки, дискредитує їх в очах народу.
Народні обранці також одноголосно проголосували за приєднання Дрогобича до Європейської ініціативи «Угода мерів», яка полягає у тому, щоб ухвалити пакет документів «Енергія для світу, що змінюється», який зобов’язує в односторонньому порядку зменшити до 2020 року власні викиди СО2 на 20 %. В результат,і на 20 % зростає енергоефективність та частка відновлювальних джерел енергії в структурі енергоносіїв. Оскільки «План дій Європейського Союзу з енергоефективності» включає створення «Угоди мерів», як пріоритет.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

поважаю Ілика 4 лютого 2014, 16:38
Я поважаю Ілика бодай за те, що не ховається на барикадах за спини дрогобичан. І нам, дрогобичанам, він потиснув руки в Києві, на Майдані. А кондзьолка - це пристосуванець, якого колись знову копнуть під зад. З ким він хіба не був. І у Радзієвського радником, і в Грицака працював. Не ужився. Бо захланний. А брат його - хороша людина. Поважаю його. Чому цей такий - Бог його знає?
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: