Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі встановили керівництву міста надбавки, премії і допомоги

31 січня, на сесії Дрогобицької міської ради прийнято рішення, яким керівництву міста на 2014 рік встановлено надбавки «за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи».

Згідно з рішенням, міському голові Олексію Радзієвському, його першому заступникові Олександрові Коростельову, секретарю ради Тарасу Метику, керуючому справами Євгенові Шильнику щомісяця доплачуватимуть 50% посадового окладу.

Також усім їм встановлено у 2014 році премію в межах коштів, передбачених на фінансування, в розмірі 100% посадового окладу. Крім того, їм буде надано матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати і допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки.

Депутати пропонували вилучити це питання з порядку денного, але за це проголосували лише 22 депутати з 50 обраних. Та коли дійшло до прийняття рішення, то за нього віддали голоси 29 депутатів, що виявилось достатньо для його прийняття.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Майданівець 3 лютого 2014, 21:53
Ми, дрогобицькі активісти Майдану, маємо бажання навідатися до отих "важко працюючих" міськвиконкомівських трутнів, і подивитися на умови їхньої тяжкої "праці".
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: