Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобиччина не пасе задніх з волейболу

Дрогобиччина не пасе задніх з волейболу

26 січня вдалося побувати на одній з ігор Чемпіонату Львівської області з волейболу. Чесно кажучи, постійно у нас на слуху регіональний футбол, регіональні змагання з єдиноборства, а ось волейбол, як на мене, – екзотика. Та все ж він є. Він, можна навіть стверджувати, робить певні успіхи. Тож 26 січня вдалося поспостерігати за грою СК «Виноградне» (м. Стебник). Стебничани приймали у себе СК «Бережниця» (Жидачівський район). Дані команди належать до групи «Б» у чемпіонаті області. Та нечисленна публіка, яка була присутня на грі, отримала справді колосальне спортивне задоволення, адже суперник ще у попередньому колі чемпіонату 2013-2014 поклав стебничан «на лопатки». Так от цього разу перед господарями постало єдине завдання: взяти реванш і доказати хто з них сильніший. З перших хвилин гра набула надзвичайно високого темпу. З результатів стало зрозуміло, що ніхто не збирається поступатися. Та все ж стебничанам вдалося вирвати невелику перевагу у першій партії. Щось подібне відбувалося і в наступних партіях. Отож ця тактична перевага в результаті матеріалізувалася у впевнену перемогу 3:0.
Дрогобиччина не пасе задніх з волейболу
Відверто кажучи, для нас стало відкриттям те, що на Дрогобиччині є волейбол і на досить пристойному рівні. Дві команди регіону сьогодні представлені у чемпіонаті Львівської області. Це наші герої та ВК «Дрогобич». І як стверджує граючий тренер стебничан Святослав Орочко, «ми налаштовані боротися за найвищі нагороди».
Дрогобиччина не пасе задніх з волейболу
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: