Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Освітні заклади Борислава радують своїми «ужинками». Проте, є й відстаючі…

Освітні заклади Борислава радують своїми «ужинками». Проте, є й відстаючі…

Як повідомив під час сьогоднішньої наради місцевого апарату Бориславської міської ради начальник відділу освіти Віталій Лесик, згідно з даними фінансової звітності за 2013 рік, розпочала роботу тендерна комісія щодо надання послуг з гарячого харчування у загальноосвітніх закладах.

Хоча працювати доводиться у доволі жорстких умовах.

- Минулоріч казначейство заблокувало відділу освіти рахунки більш, як на 140 тисяч грн. (і це лише, кошти, заплановані на утримання дитячих садочків та дитячого будинку). Ці кошти вже перереєстровані. Працюємо над формуванням бюджету на 2014-й рік. Оскільки вчора загальноосвітні школи розпочали навчальний процес, який триватиме до 25 травня поточного року. – Розповів присутнім п. Віталій.


Завершальним етапом звітності п. Віталія було повідомлення про те, що, згідно підведених підсумків відділом освіти за 2013-2014-й навчальні роки, на педрадах учнівських колективів було оголошено результати першого та другого етапу щорічних учнівських олімпіад. Як відзначив В. Лесик, Бориславська гімназія та ЗОШ №1 продовжують радувати освітян найкращими показниками знань. Гімназія цього навчального року має 50 призових місць, ЗОШ №1 – 22. Третє місце серед показників рівня знань посідає ЗОШ №3 (20 призових місць). Найнижчі показники серед переможців олімпіад дали ЗОШ №4 та ЗОШ №8 м. Борислава. Школа, у якій навчається понад 800 учнів (ЗОШ №4), як повідомив начальник відділу освіти, цього навчального року дала місту всього 17 призових місць. Зате дев’ята школа, у якій навчається лише 108 учнів, дала місту шість призерів. Як запевнив присутніх п. Віталій, як на таку невеличку школу – це досить хороший показник.

Міський голова Борислава Володимир Фірман зауважив, що виконком врахує дані Віталія Лесика щодо співвідношення учнів шкіл та кількості призерів, і візьме їх на всеозброєння; особливо, коли видаватиме кращим учням шкіл грамоти від відділу освіти.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

batky, dity, experty 22 лютого 2014, 14:04
Дорогі насоятелі храмів! Може Ви, всесвятійші отці, зможете вплинути чи, хоча б, помолитись за директора школи мистецтв Галину Жукову. Щоб Всевишній дав їй розуму й просвітив сяйвом душевного світла. Цей енергетичний вампір ганебно знущається над викладачами і ображає їх. Своїми мерзенними озвученнями та інтригуючими лайками, керівник культурно-мистецького закладу знищує й спустошує світлі душі безневинних людей. Помолімося всі разом за те, щоб відійшли від неї ненависть і злоба, заздрість і непокора, протиправність і зневага, жорстокість і антигуманність. А Ви, святі отці, долучайтесь до нас, щоб молитва мала ще більшу силу вигнати із серця Г. Жукової всю темноту.
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: