Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Відкрита першість Бориславської ДЮСШ

У суботу, 23 листопада, в приміщенні спортивного залу ЗОШ N° 9 відбулася відкрита першість Бориславської ДЮСШ з бадмінтону серед дітей 2002 р. н. і молодших. Організатори змагань - Бориславська ДЮСШ та ЗОШ № 9. У цих змаганнях взяло участь близько 50 юних спортсменів зі Львова та Борислава. Головний суддя змагань - майстер спорту України Іван Каратник зі Львова. Змагались вихованці таких організацій: НВК школа-гімназія «Сихівська», ЗОШ № 65, ДЮСШ «Верховина» (м. Львів) та вихованці спортивної секції бадмінтону Бориславської ДЮСШ - тренер Є. Бабій.
Поєдинки тривали з 11.00 до 17.00. У дуже напруженій боротьбі наші спортсмени показали хороші результати. В одиночних змаганнях серед юнаків бронзу виборов Богдан Михаць. Серед юнацьких пар бронзу завоювали Богдан Михаць та Дмитро Шимоняк. У категорії жіночих пар третє місце посіла пара у складі Вероніки Захарчук та Ірини Яцишин, а серед змішаних бронзу вибороли Богдан Михаць та Вероніка Захарчук.
Слід зазначити, що секція бадмінтону почала функціонувати при ДЮСШ лише з вересня 2013 року, а отже, це були успішні виступи наших юних спортсменів. Власне, це результат плідної роботи тренера-викладача Євгена Бабія. Зараз усі заняття відбуваються на базі ЗОШ № 9 за розкладом:
молодша група (з 10 до 13 років): вівторок, четвер - 15.00 - 16.30, субота - 14.00 - 15.30;
старша група (з 14 до 17 років): вівторок, четвер - 16.30 - 18.00, субота -15.30- 17.00.
Запрошуємо всіх бажаючих дітей, юнаків та дівчат до занять у секції бадмінтону.
Дирекція Бориславської ДЮСШ висловлює подяку директору ЗОШ № 9 Галині Новицькій за активну участь в організації змагань з бадмінтону та популяризації цього виду спорту в м. Бориславі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: