Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Трускавці різко зменшилася кількість відпочивальників

Станом на 11 грудня 2013 р. кількість відпочивальників у м. Трускавці приблизно наполовину менша від аналогічних періодів кількох останніх років. Про це інформує наше власне джерело з посиланням на інформацію з кількох великих санаторіїв міста та санаторно-курортних об`єднань. Меншою кількість відпочивальників в цей період року була хіба що в 2009 році, коли в Україні оголосили епідемію так званого «свинячого грипу».
Представники ряду туристичних фірм інформують суб`єкти господарювання Трускавця про відмову їхніх клієнтів від відпочинку в нашому місті-курорті. Окремі фізичні особи також скасовують заброньовані замовлення, посилаючись на нестабільну політичну ситуацію. В той же час влада Трускавця досі не спромоглася офіційно дати гарантії безпеки потенційним відпочивальникам, хоча ще 5 грудня було подано відповідне звернення журналістів з цього приводу до Валентини Бодак, заступниці міського голови, представника Штабу національного опору у м. Трускавці. Більше того – є інформація, що міський голова Р. Козир особисто навіть причетний до провокації, яка мала місце в неділю, 8 грудня (пікетування ГКК «Карпати») і яка викликала нерозуміння та обурення відпочивальників як цього, так і прилеглих оздоровчих закладів.
Тож якщо на зимові свята кількість гостей Трускавця можливо зросте, після середини січня місто-курорт чекають нелегкі часи.
Нагадаємо, що середня заробітна плата у Трускавці залишається однією з найнижчих у Львівській області та Україні ось уже протягом трьох років.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: