Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі студенти пікетували прокуратуру та ДАІ

У Дрогобичі студенти пікетували прокуратуру та ДАІ

Сьогодні, 12 грудня, в Дрогобичі студенти пікетували міжрайонну прокуратуру і державтоінспекцію.

Збиралися студенти біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Після короткого віча, на якому прозвучала інформація про ситуацію на Євромайдані у Києві, студенти з державними прапорами України і прапорами Європейського Союзу колонною направились вул. Т.Шевченка до міжрайонної прокуратури. Учасники ходи вигукували гасла «Слава Україні!», «Україна – це Європа!», «Молодь нації за євроінтеграцію!» та інші.

Під стінами прокуратури студенти закликали правоохоронців не виконувати злочинних наказів і не чинити репресій щодо учасників Євромайдану, ставати на бік народу. До пікетувальників ніхто не виходив.Відтак молодь колоною попрямувала вулицями міста до державтоінспекції, що на вул. Трускавецькій, вигукуючи «Банду геть!», «Слава нації!».

Під будинком державтоінспекції студенти скандували «Зелене світло на Київ!». До молоді вийшли автоінспектори і запевнили, що саме так вони працюють і працюватимуть надалі.

За акцією протягом усього маршруту спостерігали 8 міліціонерів, рух транспорту не перекривали. Водії автомобілів звуковими і світловими сигналами вітали молодь.

Нагадаємо, що учора студенти пройшли маршем протесту вулицями міста, під час якого побували під офісом Дрогобицької організації Партії регіонів і закликали регіоналів вийти з партії і розпустити організацію. Під стінами райдержадміністрації відбулося віче, на якому прийнято резолюцію, в якій закликали керівництво Дрогобицької райдержадміністрації не виконувати злочинні накази центральних органів влади, засудити дії «Беркуту», заявити про підтримку євроінтеграційних прагнень України.

Через кілька годин після акції на офіційному сайті Дрогобицької райдержадміністрації з;явилося звернення голови РДА Михайло Винницький до мешканців району, в якому говориться:

«Шановні краяни!

Я, як голова районної державної адміністрації, зобов’язаний наголосити, що керівництво та працівники райдержадміністрації однозначно засуджують будь-які радикальні прояви та силові методи щодо мирних акцій громадян. Ми повністю розділяємо прагнення народу жити у вільній європейській державі, де поважають права та свободи кожного. Хочу особливо зазначити, що райдержадміністрація жодних протизаконних вказівок не отримує і не дає.

Водночас, як керівник державного органу влади на території району, я розумію повну відповідальність за все, що тут відбувається, тому зобов’язаний сумлінно виконувати функції, покладені на мене та мій колектив державою щодо забезпечення життєдіяльності району.

Я, як і кожен з вас, щиро прагну та сподіваюся, що ситуація, яка склалася в Україні, буде розв’язана мирно та цивілізовано, що допоможе зберегти незалежну соборну державу, за яку протягом століть боролися наші діди і прадіди, та забезпечить її прогресивний європейський шлях розвитку».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: