Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Студентство одностайне: "Янукович! Негайно у відставку!"

11 грудня, на вимогу студентів усіх навчальних закладів Дрогобича, в стінах ратуші під головуванням секретаря міської ради Т. Метика відбулася позачергова сесія міської ради.

На порядку денному стояло лише одне питання: питання «Про політичну ситуацію в Україні». У роботі сесії взяли участь 35 депутатів. Окрім депутатів на сесії були присутні керівники силових структур – Дрогобицького міського відділу міліції (А.Білас), Дрогобицької міжрайонної прокуратури (В. Павич) та Дрогобицького відділу СБУ (О.Гаєвський). Усі вони запевнили, що на нинішній день жодних злочинних наказів не надходило. Основне завдання, яке стоїть перед силовими структурами –не допустити провокацій та виконувати ті дії, які передбачені чинним законодавством. Своїми думками щодо ситуації в Україні поділилися народні обранці М.Ваврин, Ю.Яцків, Б.Іванців, О.Хрущ.

Відтак, депутати одноголосно ухвалили рішення сесії, згідно з яким вимагають негайної відставки Президента України Віктора Януковича, Кабінету Міністрів України, дострокового припинення повноважень Верховної Ради України та проведення позачергових виборів народних депутатів України, формування уряду національного порятунку.
Депутати підтримали резолюцію міського віча про необхідність мобілізації національно свідомих громадян до Києва для протистояння владному режимові.

Виконкомові Дрогобицької міської ради доручено надати організаційну та іншу необхідну допомогу для виїзду дрогобичан до Києва на Євромайдан та сприяти діяльності міського громадського штабу національного спротиву.
Сесія звернулась до працівників міліції, СБУ, бригади швидкого реагування Державної служби надзвичайних ситуацій, військовослужбовців військової частини А-1108 не виконувати злочинних наказів свого керівництва. У разі можливого затримання дрогобичан силовими структурами, надавати громадянам правовий захист.
Дане рішення, учора, під час віче-Євромайдану у Дрогобичі зачитав секретар міської ради Тарас Метик.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: