Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Борислав спортивний. Вдалі виступи дзюдоїстів

Нещодавно відбулась першість з дзюдо спортивного клубу «Патріот» м. Стебника. У цих змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ «Атлант». Хочу відзначити хорошу боротьбу Вікторії Джуфер, Владислава Фецяка, для яких ці змагання були першими і у своїх вагових категоріях вони посіли перші місця. Добрі результати показали також вихованці ЗОШ № 3 брати Сергій та Віталій Пелишки, які посіли перші місця, а другими стали. Богдан Волчек, Даніель Дояр, Тадей Борисяк, Олег Фридрак. Серед дівчат перше місце посіла Оксана Джуфер із ЗОШ № 9 та Юлія Мурянка із ЗОШ № 4. У ваговій категорії 24 кг переміг Антон Мельников, а у ваговій категорії 29 кг першим став Павло Кікіс (ЗОШ № 1). Відзначили впевнену боротьбу з гарними кидками вихованців СШ №6 братів Юрія та Віталія Пенцарських. Проявили свої вольові якості Олег та Владислав Модіни із ЗОШ № 7, Андрій Закутний - ЗОШ № 1 та Василь Шевченко - ЗОШ № 8. У загальнокомандній боротьбі ДЮСШ «Атлант» здобула перше місце, з чим ми і вітаємо. Багато прийшло людей підтримати своїх дітей та онуків. Це ще раз підтверджує про небайдуже ставлення батьків та дідусів до того, якими стануть їхні діти Дирекція ДЮСШ «Атлант» щиро дякую усік батькам за підтримку та всебічну допомогу секції дзюдо у нашому місті.
Запрошуємо усіх бажаючих, починаючи із 6-ти років і старших, до занять цим цікавим видом боротьби. Заняття проходять на базі ЗОШ № 3 (гімнастичний зал) щоденно із 15.45.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: