Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі розпочато будівництво храму на честь св. Йосафата Кунцевича

Як інформує прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, 4 грудня, на свято Введення в храм Пресвятої Діви Марії, владика Ярослав Приріз, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, освятив хрест та наріжний камінь під будівництво церкви на вул. Грушевського у м. Дрогобичі. Майбутній храм буде названо на честь священномученика Йосафата Кунцевича.
Після завершення молитви було зачитано грамоту архиєрея про призначення адміністратором новоутвореної парафії о. Василя Чаву. Відтак єпископ подякував жертводавцю п. Володимиру Ровенському, який передав громаді під будівництво храму ділянку, яка перебувала в його власності. Як повідомив у коментарі прес-службі єпархії о. Василь Чава, на даний час територію розчищено під будівництво богослужбової каплиці. Поки що парафіяни моляться у тимчасовій каплиці, що знаходиться в одному з багатоповерхових будинків в районі залізничного вокзалу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: