Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У будинку, в якому мешкає троє інвалідів, впала стіна

У Дрогобичі на вул. Спортивній, 86 у будинку, в якому мешкає сім’я інваліда першої групи Михайла Головея, обвалилася стіна, і п’ятеро членів родини, з троє яких інваліди, опинилися на морозі.

За словами Михайла Головея, його сім’я проживає тут з 1980 року як наймачі, оскільки будинок є комунальним і належав до КП «Будинкова управа №3», зараз є на балансі КП «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради.

«Спочатку у стіні утворилася велика тріщина з тієї причини, що сусід, що проживає в будинку № 84, забив залізні сваї попри саму стіну будинку, влаштувавши курник, чим позбавив можливості обходити та обслуговувати будинок, в якому проживаю, – каже Михайло Головей. – Через це я не мав змоги зробити ремонт».

Чоловік розповів про ще одну проблему. Суміжним до будинку № 86 є будинок № 88, збудований в торець будинку, стіна в стіну. Цей будинок будувався протягом 1996-2000 років на місці старого будинку, з порушенням архітектурних, будівельних та протипожежних норм та плану забудови, що спричинило тріщини торцевої стіни 86 будинку, обмежило М. Головея, як наймача, доступу для обслуговування будинку. Двохповерхова будівля закрила доступ світла та природний обдув, просушування, а відстань в 30 см між стінами створила умови для затримання вологи та породила грибкові явища. Внаслідок підвищеної вологості, оскільки з даху двохповерхового будинку № 88 постійно стікає вода прямо на стіну будинку, яка весь час волога, стало неможливо в ньому проживати.

Інвалід ще з 2010 року ходить по чиновницьких кабінетах, але ніхто йому досі не допоміг. «У травні 2010 року я звернувся з заявою до керівника тодішньої будинкової управи № 3 з проханням допомоги в проведенні капітального ремонту будинку № 86, оскільки він у занедбаному стані, і отримав відповідь за № 567/06 від 22.06.2010 р. про розгляд моєї заяви та повідомлення, що включать будинок в перелік робіт по капітальному ремонту на 2011 рік, – розповідає про свої поневіряння М. Головей. – Рік минув, обіцянки залишились обіцянками, а капітального ремонту ні слухом ні духом. Відтоді було ще багато практично однакових за змістом відповідей (їх у мене вже ціла папка) різних міських посадовців і зводилися до того, що мої звернення будуть розглядатися на черговому засіданні комісії. А комісія чомусь або не засідає, або не розглядає!».

Поскаржився М. Головей на чиновників-бюрократів міському голові Олексію Радзієвському, але замість мера йому відповів перший заступник міського голови Олександр Коростельов, на якого скаржився. І, як і раніше, відповідь виявилась формальною.

Наразі свою посильну допомого у вирішенні проблем сім’ї Головея запропонували отець Бруно Марія Нойман, а також Фундація святого Антонія.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

За Хащівського 4 грудня 2013, 13:08
А на нашого радзіка ще стіна в ратуші на голову не впала? То скоро впаде! СЛАВА УКРАЇНІ!"
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: