Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У дрогобичан золото кубка України та націй

В середині жовтня в Ялті пройшов Кубок Націй серед спортивних клубів бойових мистецтв. На престижний турнір з семи видів єдиноборств з’їхалися кращі бійці з 21-ї країни світу. Львівщину на Кубку Націй представляли дрогобичани - вихованці спортивно-оздоровчого центру «Еней» Мар’ян Гуржій та Василь Мушинський. Наші земляки виступали в одному з наймасовіших видів єдиноборств – кікбоксингу, і піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу, виборовши золоті медалі у своїх розділах.
А 7-11 листопада в Броварах Київської області проходив Кубок України з кікбоксингу. До складу збірної команди Львівської області входили три спортсмени СОЦ «Еней» (м.Дрогобич) - майстри спорту України з кікбоксингу Василь Мушинський та Богдан Завалкевич та кандидат в майстри спорту Мар’ян Гуржій. Дрогобичани вибороли яскраві перемоги і здобули золоті медалі національного турніру. Всі троє спортсменів зараховані до складу національної збірної команди України і готуються до Кубка світу, який відбудеться в травні 2014 року в Італії.
Спортсмени, їх тренери та батьки висловлюють подяку за постійну підтримку спорту та допомогу у поїздках на змагання Юрію Остапчуку (генеральний директор ТзОВ «Санаторій «Шахтар»), Леву Грицаку (генеральний директор ГКК «Карпати») та Ярославу Середницькому (директор ресторану «Козацький хутір»).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.