Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Команда трускавчан зайняла третє місце!

Команда трускавчан зайняла третє місце!
Сьогодні, 20 листопада, в приміщенні фізико-математичного факультету Дрогобицького педуніверситету ім. Франка проходив обласний чемпіонат з брейн-рингу серед учнів 8-9 та 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області. Брейн-ринг організовано зметою розвитку творчих здібностей школярів та підвищення інтересу учнів загальноосвітніх навчальних закладів до інтелектуальних змагань, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, формування та розвитку у школярів умінь та навичок на високому рівні викласти та обґрунтувати свою точку зору щодо поставленої задачі, працювати індивідуально та в колективі; здійснювати самостійну пошукову роботу, дискутувати та полемізувати.

Організаторами обласного чемпіонату з брейн-рингу є департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» та Дрогобицький педагогічний ліцей.

Як інформує наше джерело, команда учнів 8-9-х класів навчально-виховного комплексу «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця під керівництвом вчителя біології Михайла Васильовича Пуціва здобула на обласному чемпіонаті з брейн-рингу третє місце. Вітаємо трускавчан з перемогою!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: