Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

АНДРІЙ БІЛАС ВДРУГЕ СТАВ ОЧІЛЬНИКОМ ДРОГОБИЦЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ

Чергові кадрові ротації в міліції Дрогобиччини завершилися. Офіційно вже призначено нового очільника Дрогобицького міськвідділу міліції. На місце керівника Василя Овчаренка особовому складу Дрогобицького МВ ГУМВС Укрїни у Львівській області сьогодні мають представити нового-старого начальника Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області полковника Андрія Івановича Біласа. Вперше у Дрогобичі, 7 лютого 2011 року, в актовій залі міського відділу міліції Андрія Біласа вже було представлено колективу правоохоронців. Представляв п. Андрія, як свого часу і полковника міліції Василя Овчаренка, заступник начальника обласної міліції Валерій Канюка.

У червні 2012 року Андрій Білас був призначений на посаду начальника Миколаївського райвідділу міліції. Народився у 1978 р. у Трускавці. Він є сином відомого українського політика і науковця, генерал-лейтенанта міліції, Гетьмана Українського козацтва, учасника української експедиції на Північний полюс, народного депутата України ІІ-ІІІ скликань Івана Біласа...
У 1995 р. вступив у Львівський інститут внутрішніх справ. У 1999 р. скерований до Трускавця на посаду оперуповноваженого служби боротьби з економічними злочинами. У 2002 р. призначений начальником цього відділу. Із 2004 по 2011 роки обіймав посаду заступника начальника, начальника кримінальної міліції. Згодом Андрій Білас працював першим заступником начальника Трускавецького міськвідділу міліції. Згодом очолив Дрогобицький міський відділу міліції, куди доленосно знову повернувся. Проживає у Трускавці. Одружений, виховує трьох синів.

Адміністрація сайту LI бажає Андрію Івановичу успіхів на новопризначеному місці, щиро вірячи, що при потребі п. Андрій, завжди готовий поділитися набутим досвідом із засобами масової інформації.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: