Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Сільського голову в Дрогобицькому районі підозрюють у незаконному нарахуванні собі майже 20 тисяч гривень премій

Прокуратурою оголошено йому про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, тобто у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України. Так, досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець із 2010 по 2013 роки умисно, всупереч інтересам служби, з корисливих мотивів заволодів бюджетними коштами.
Зокрема, останній видав низку розпоряджень про своє преміювання, як сільського голову.
Для прикладу, в 2010 році видано розпорядження «Про преміювання працівників апарату сільської ради та її виконавчого комітету до Дня самоврядування» та про своє преміювання, як сільського голову в розмірі 1000,00 грн.; аналогічне розпорядження видано в 2011 році, де премія сільського голови становила 1500,00 грн.; розпорядження у 2012 «Про преміювання до Дня самоврядування» про своє преміювання в розмірі 2000,00 гривень; крім того відповідно до розпорядження сільського голови в 2010 році «Про надання відпустки сільському голові» йому виплатили матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу, який складає 2328,00 грн., тощо.
В подальшому бухгалтерією на підставі цих розпоряджень посадовцю за вказаний період нараховано та виплачено премії, а також матеріальну допомогу, на загальну суму 19 тис. 812 грн., якими останній заволодів, тим самим спричинивши збитки місцевому бюджету.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: