Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Роман Ілик приховує правду про об'єднання на Дрогобиччині

Нещодавно наймасовіші українські ЗМІ опублікували заяву Львівської міської організації ВО "Батьківщина" про те, як "під гаслами об'єднання відбулось рейдерське захоплення Львівської міської організації ВО "Батьківщина" членами політичної партії "Фронт Змін". Заява спростована офіційною Батьківщиною з наголошенням, що "об'єднавчі процеси у Львівській області та у м. Львів є одними із найуспішніших в Україні: колишні члени "Фронту змін" посіли керівні посади в міському бюро партійної організацій".

Та чому керівник Львівською обласною організацією ВО "Батьківщина" Роман Ілик приховує від керівництва у Києві, що процес об'єднання повністю провалений. На Дрогобиччині, де знаходиться мажоритарний округ Романа Романовича ніякого об'єднання не відбулось. Не тільки рядові члени, але і депутати дрогобицької міської та районної рад не стали навіть членами фракції "Батьківщина". А що вже говорити про членські квитки. Якщо Київ не реагує на таку ситуацію, це означає, що на папері процес відбувається. Але насправді ніякого об'єднання немає.

В чому причина? На зустрічах за участю Романа Ілика і "фронтовиків" обласний очільник наголосив, що заяви про вступ будуть розглядатись на бюро партії. Тобто, людей, які не угодні Ілику у партію брати не будуть. Всі пам'ятають, як на вимогу Олексія Радзієвського був знятий з посади керівника депутат Михайло Ваврин. Зрозуміло, що на милість Роману Ілику ніхто не збирається здаватись.

Інша частина зустрічі стосувалась входження депутатами у фракцію ВО "Батьківщина". Народний депутат і тут зробив акцент: у нашій партії організація керує депутатами, а не навпаки. Хотілось би політика запитати, чим керуються діючі депутати від "Батьківщини" у Дрогобицькій міській раді, коли голосують за дєрибан землі. І чому депутат районної ради Василь Романяк, зять Романа Ілика підтримує районну адміністрацію президента своїм голосуванням. Цей факт легко перевірити.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: