Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

УВАГА! ЦИГАНИ ОКУПОВУЮТЬ ДРОГОБИЧ!

За сприяння міськвиконкому Дрогобицької міської ради нещодавно правоохоронцями було проведено черговий рейд по місту. Річ у тім, що циганчуки-жебрачата, які мов та сарана постійно допікають місцевим жителям, взяли собі за моду жебрати біля церков. Їхня ницість та зухвалість почала переходити усі дозволені межі. Вони, як доповів на нараді місцевого апарату секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, починають шарпати дрогобичан і під час богослужінь, що взагалі є неприпустимим явищем!

Пригадую, як два роки тому місцевий священик православної церкви, що на вул. Трускавецькій, повідомив своїй парафії про те, що під час одного з недільних богослужінь циганчуки з району Млинки поцупили у парафіянки сумочку. Тоді циганчуків гнали в шию усі місцеві прихожани всіх місцевих церковних конфесій. Бачу, зараз цигани знову взялися за своє... Обманювати, видурювати у людей гроші безглуздим гаданням стало для них всюдисущою професією. Раніше вони розбивалися по секторах, і там творили свою чорну справу. Кажуть, їх дахували деякі міліціонери... Сьогодні циганки горе-гадалки пропонують свої послуги навіть навпроти костела...

Аби хоч якось втихомирити набридливих циган, які усе щільніше окуповують Дрогобич, Тарас Михайлович запропонував правоохоронцям взяти це питання під свій контроль. І взагалі, як відзначив п. Метик, не завадило б поговорити про поведінку циган та циганчуків з їхнім бароном. Можливо він якось вплине на оте циганське збіговисько, котре краде, видурює гроші та ще й приторговує наркотиками...
УВАГА! ЦИГАНИ ОКУПОВУЮТЬ ДРОГОБИЧ!
Нагадаємо нашим читачам про факт, який років десять мав місце на Млинках. Тоді циганська „паства” безневинно зарізала ножем 10-літнього хлопця, який мешкав неподалік циганського поселення. Перед тим циганчуки попросили у дитини напитися води. А коли напились – втопили ніж у його крові!
Чи такого майбутнього ми хочемо для себе та своїх дітей?!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Масяня 22 жовтня 2013, 09:48
Цыгане тоже люди, хоть и плохие
 • Подобається
 • 0
знаючий 22 жовтня 2013, 13:06
За наркоту - свята правда! стрийські цигани навіть побили прутами покійного барона Локатуша. За те, що гріб гроші лопатою за збут наркоти, а сліди за собою замітати не хотів.
 • Подобається
 • 0
Реаліст 23 жовтня 2013, 08:07
Расизм помаленько і в Дрогобич заходить. Ця стаття демонструє ксенофобські настрої авторки.
Готуйся до суду дівчинко. Будуть тебе скубти серйозні адвокати.
 • Подобається
 • 0
speccor 23 жовтня 2013, 13:03
Не позор мої капці, "добродій"г. Всі знають про фактаж, на основі якого написаний матеріал. Дивися краще за своїм сайтом, і за тим, аби тебе свої ж не скубали за те, що гроші на синагогу просадив "на ліво". А з адвокатами я завжди знаходила спільну мову. Це ти - расист і ксенофоб "вищиго гатунку". Натравлюєш людей на людей, і тих же людей проти себе, і вякаєш потім, що вони - расисти...
 • Подобається
 • 0
Реаліст 23 жовтня 2013, 13:34
Громадські організації, які виступають за толерантність у нашому місті обурені витівками авторки та псевдожурналістки Вікторії Лишик, і готують правозахисну акцію про недопустимість проявів расизму у нашому місті.
 • Подобається
 • 0
А я попереджав... 23 жовтня 2013, 14:11
А я свого часу попереджував тебе, Вікуська, не зв'язуватися з Гольбергом, він же реаліст, який заздрить тобі, і тому натравлює всіх на тебе. Ще один скритий твій ворог - Саня Магльона, полковник неіснуючої служби. Він теж дружить з циганерією, бо це входить у його інтереси.
А написане про Млинки - свята правда. Про це писали у "Вільному слові" (дату добродій г. сам знайде). І про витівки циган також говорилося на нараді місцевого апарату. Я сам там був і знаю. То чого ти, чудо-юдо, причепилося до журналістки? Чого судами страшиш? Псевдогерой і псевдоправдолюбець!
 • Подобається
 • 0
Марія 23 жовтня 2013, 14:24
Напевно, добродія реаліста цигани ще не грабували, не обкрадали його квартиру, тому він такий безпечний. А написано - жорстко. Дійсно, жорстко, але справедливо. Я сама стала жертвою пограбувань циган у себе ж на вулиці. І де, цікаво, дивиться міліція, коли цигани дидурюють у лбдей гроші за гадання у парку Степана Бандери? У білий день!
 • Подобається
 • 0
З Млинок 23 жовтня 2013, 14:39
чи знайду в сотні українці оного порядного ? Задумаюсь. З циганами живу паркан в паркан і відверто скажу - дай Боже усім таких сусідів. Справедливі і шляхетні. Чому ви їх ненавидите? Українці крадуть і грабують більше в десяки разів. Той самий Метик чи ненайбільший дрогобицький брехун і лицемір, який розпалює в Дрогобичі і релігійну і етнічну ворожнечу.
 • Подобається
 • 0
Аня 23 жовтня 2013, 14:51
Чого ненавидите? А ви дивилися репортаж з Києва, де цигани окупували Русанівку? І що вогни роблять з дачниками. Поцікавтеся. Це показували по телебаченню, і це є в інтернеті. А скількох дрогобичан обкрадали цигани? Млинківські роми не такі дурні, аби красти в сусіда. Вони крадуть у чужих.
І взагалі, де ви бачили, аби цина-попрошайка пішов працювати? Ніколи! Він радше воліє вкрасти! А на Метика той же Гольберг з Магльоною наїжджають. І, впевнена, попередній коментар "З Млинок" написав хтось з їхнього оточення. То хто, цікаво, розпалює національну ворожнечу? Що, реалісте, хіба Вам правда очі не коле? Безсоромник, який пхає свої пальці, де треба й не треба... спеціаліст у всіх галузях: що, де, кому напсувати і "насолити"...
 • Подобається
 • 0
юридичний бік ситуації 23 жовтня 2013, 15:02
Не сваріться. Цигани того не вартують! І г. Теж. На нараді ж вирішили (про це пише Вікторія Лишик), що поговорять з їхнім бароном про поведінку циган. І все буде добре. І де, цікаво, Вікторія Їх ненавидить? Вона написала лише те, що бачила і знає. Аргументовно довела, яка ситуація у місті. На ромів бодай вплине барон. А хто вплине на дурисвіта-реаліста, який налаштовує на журналістку громадські організації. Я сам- представник громадських організацій і маю юридичну освіту. І залюбки буду захищати її на суді і від псевдореалістів. І ніякі громадські організації, крім гольбергів та деяких "членів" не хоче проводити ніяку акцію протесту. Проти чого? Хіба вона чіпала громадські організації? Ні. Хіба ображала їх? Ні. То чого ви, псевдореалісе, подаєте неправдиву інформацію? Покайтеся у своїй синагозі. Може Всюдисущий простить Вам Ваш гріх? Чого натравлюєте якісь організації проти людини? На Вас нема кому натравити. Ніхто "руки марати" не хоче...
 • Подобається
 • 0
Віторія ЛИШИК 23 жовтня 2013, 17:41
А чого це добродій "З Млинок" (той, який має сусідів циган) і "псевдореаліст" пишуть мені з однієї AP- адреси: 95. 132. 34. 239. ? Вам, псевдорреалісте, це не видається підозрілим? Ще хочете мені в душу нагадити? І не соромно Вам? В поважному такому віці ставати "тролем" і "тролити" з одного комп'ютера 8 коментарів проти мене....
 • Подобається
 • 0
бандерівець 23 жовтня 2013, 17:53
А що той З млинок має проти українців? То він, гадина каже, що "Українці крадуть і грабують більше в десяки разів.", ніж цигани? А попався би ти мені виродку, в руки? Я б тобі показав, хто тут розпалює національну ворожнечу!!!! І ще хоче, аби громадські організації його захищали? Хто там що готує проти журналістки? То того виро..а з Млинок, (реаліста) треба на громадський осуд вивести. Досить ховатися за брехливим ніком! Союз Українок та інші громадські організації тебе вирахували. Любитель циганчуків та зброду різного. Коли вони в Дрогобичі оселились? Чи були етнічними українцями? А якщо я підніму статистику, скільки циган сидить за наркоту за останніх 5 років? Тобі слабо стане...
 • Подобається
 • 0
За Лагодича 23 жовтня 2013, 20:09
Вікуська, "Реаліст" і "З Млинок" - Володимир Кондзьолка. Ні Гольберг, Ні тим більше Магльона, тут ні до чого. Для них ти - не конкурент. Це Володимир Кондзьолка мешкає влітку навпроти циган. Це він викрав у Лагодича секретні документи (компромант на одного депутата). Це з його допомогою депутат виграв суд.
Невже Вова так тебе ненавидить, що не розуміє одної простої істини - ніхто не воює проти ромської національності. Воюють проти злочинів, які чинить група циган. І якщо серед них є злочинці - тоді відповідають перед Законом. І якщо цигани робили дрогобичанам прикріст - то нехай не ображаьться на головний Божественний Канон "Подібне притягує подібне". Як цигани відносяться до перехожих, так оточуючі відносяться й до них. На дзеркало не треба ображатися - якщо воно криве.
І
 • Подобається
 • 0
За Лагодича 23 жовтня 2013, 20:11
А Магльона - непоганий мужик. Тільки Вова його чомусь також ненавидить... Він ніколи не був полковником неіснуючої служби. А болить Кондзьолку - тому що він - теж ромської національності.
 • Подобається
 • 0
Bender Rodriguez feat Іван МАКУЛА 1 листопада 2013, 15:03
Будь ближнім та поділись з ближнім. Не будь таким самим і не стань таким самим. Кожен що міркує по собі, є «особъю».
 • Подобається
 • 0
Кароліна 2 листопада 2013, 13:49
Будьте благословенні, пане Макуло, і робіть людям тільки добро. І пам'ятайт заповідь Божу - не аради у ближнього свого...е
 • Подобається
 • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: