Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Надходження єдиного податку від трускавецьких підприємців зросли на 30 відсотків

За дев’ять місяців поточного року спрощенці у Трускавці сплатили до місцевого бюджету 3,8 млн. грн. єдиного податку, із них 2,5 млн. грн. надійшло від фізичних осіб-підприємців, що більш як на 0,6 млн. грн. або 30,8% перевищує відповідні показники минулого рок .

На сьогодні свою діяльність на спрощеній системі оподаткування здійснюють 1178 фізичних осіб. Найпопулярнішою серед платників залишається друга група, на якій працює 828 підприємців.

Нагадаємо, що до платників єдиного податку ІІ групи належать фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства. Протягом календарного року такі платники повинні відповідати сукупності критеріїв:

- не використовувати працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не повинно перевищувати 10;

- обсяг доходу не повинен перевищувати 1 000 000 грн.

Суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до територіального органу Міндоходів України не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування визначено ст.298 Податкового кодексу України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: