Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Казначейство блокує Дрогобичу понад 14 млн грн, – міський голова О.Радзієвський.

Як зазначив на прес-конференції у Ратуші міський голова Олексій Радзієвський на нинішній день борг казначейства перед міським бюджетом становить понад 14 млн. гривень, а останнє платіжне доручення Дрогобицької міської ради проплачене казначейством ще у травні цього року.
Зокрема, непроплати по загальному фонду складають 641 тис. грн., по спеціальному фонду – понад 13,5 млн. гривень, у тому числі державні кошти на ремонт та утримання доріг(понад 2 млн. гривень).

Непроплата по бюджету розвитку становить понад 11 млн грн. Це суттєвий удар по діючих програмах міста.
Під час робочих візитів у столицю міський голова О.Радзієвський з відповідними питаннями звертався до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та інших високопосадових осіб, однак проблема не вирішується. Адже казначейство «паралізоване» на рівні держави.
Найбільш прикро, що на рахунках Казначейства «зависла» субвенція з державного бюджету понад 8 млн. гривень, яка вперше в історії Дрогобича була виділена нашому місту (окремим рядком) на соціально-економічний розвиток і, безперечно, є результатом роботи міського голови О.Радзієвського, його неодноразових поїздок до Києва.
Відрадно залишається те, що на нинішній день, все ж таки вдається знаходити підрядні організації, які працюють у борг. А це означає, що нинішній владі вірять та довіряють.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

amcan17 16 жовтня 2013, 23:35
Схоже на те, що в казначействі сидять цілком бездарні люди, яким немає діла до проблем нашого міста.
З повагою. Олег.
  • Подобається
  • 0
amcan17 20 жовтня 2013, 00:12
Депутатам Ради вперше за багато років затримали зарплату.
Вперше за роки існування Верховної Ради народним депутатам затримали виплату заробітної плати. Про це у себе в Facebook пише народний депутат Геннадій Москаль. За його словами, зарплату зазвичай виплачують до 15 числа.«Я зателефонував до Верховної Ради і запитав, чому затримують зарплату. Відповіли, що Держказначейство не дає грошей», - пише Москаль. «Питання не конкретно в мені чи Верховній Раді, ніхто з депутатів від голоду не помре. Набагато гірше, що зарплату постійно затримують в держустановах, не виплачуються дитячі гроші, матеріальна допомога, соціальні виплати. Тепер зрозуміло, чому Кабмін не дає бюджет на 2014 -й рік до Верховної Ради - тому що його не можна сформувати з повітря. Грошей немає», - додав нардеп.

Ось такі справи. Якщо вже депутатам затримують зарплату, то тоді зовсім вже погані справи у Держказначейства.

З повагою. Олег.
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: