Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ВИХОВАНЦІ ДЮСШ «АТЛАНТ» БУЛИИ НАГОРОДЖЕНІ СПОРТИВНИМИ ВІДЗНАКАМИ

Нещодавно у Бориславі відбувся обласний турнір з боротьби дзюдо. Близько п’ятдесяти учасників приїхали позмагатись у різних вікових категоріях. У дуже приємній атмосфері перед учасниками виступив директор ДЮСШ «Атлант» Михайло Гопшта. Він привітав їх зі своєрідним святом боротьби дзюдо, розказав про здобутки школи та побажав успішних перемог. Ці змагання відбулися за сприяння меценатів-підприємців Володимира Голобутовського та Ігоря Михаця, за що ми їм щиро вдячні.

Змагання проходили на сцені Будинку школяра, куди прийшло багато батьків підтримати наших юних земляків, і діти дуже старались, щоб перемогти. Відмінну боротьбу у своїх вагових категоріях показали Сергій Пелешок, Богдан та Олег Волчеки, Олег Тимишин, Олег Войтович, Віктор Тарасюк, Тадей Борисяк і наші дівчатка Людмила Хавула та Оксана Джуфер. Всі вони нагороджені кубками від спонсорів змагань.

Не менш цікаву боротьбу показали брати Юрій і Віталій Пенцарські, Олег Сеню-та, Даніель Дояр, брати Олег та Влад Модени, Назар Петрів та Максим Антропов. Варто відзначити запеклі сутички Павла Кікіса, Віталія Пелешка, Андрія Кекіса, у яких наші дзюдоїсти проявили свої вольові якості. Добре проявили себе Роман Демків, Василь Шевченко, Ілля Павлов, які своєю боротьбою внесли свій вклад у те. що команда Борислава посіла загальнокомандне перше місце, з чим ми і вітаємо наших дзюдоїстів. Це все – завдяки систематичним, цілеспрямованим заняттям за підтримки батьків і як результат – перемога.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: