Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

НАЙБІЛЬШУ СУМУ ПОДАТКОВОГО БОРГУ ДОПУСТИВ ВАТ „ДРОГОБИЦЬКИЙ ДОЛОТНИЙ ЗАВОД”

Згідно даних постійної комісії Дрогобицької міської ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (голова комісії Орест Скірко), за перше півріччя план по власних доходах до бюджету виконано на 71,8 % , недовиконання складає 21,9 відсотків. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зменшились на 996,6 тис. грн.. , або на 9,9 %.

Плату за землю виконано на 72 відсотки , сума недовиконання становить 2934,5 тис. грн., або на 28,8 %. Дана заборгованість утворилася через невиконання плану земельного податку з юридичних осіб на 46,1 тис. грн., орендної плати з юридичних осіб 1060,3 тис. грн., орендної плати з фізичних осіб на 47,3 тис. грн. Недовиконання плану пройшло за рахунок несвоєчасного поновлення договорів оренди земельних ділянок, через не проведення інвентаризації орендованих земельних ділянок, наданих пільг по платі за землю, зі змінами в земельному законодавстві, що привело до затягування реєстрації договорів оренди в реєстраційній службі Дрогобицького міськрайонного управління юстиції. На 15 договорів відкрито виконавче провадження в Дрогобицькому міськрайонному суді про визнання незаконними рішення Дрогобицької міської ради від 25,05,2009 р. №880 „Про затвердження грошової оцінки земель м. Дрогобича”.

Податковий борг по платі за землю станом на 01,07,2013 р. складав 7198,3 тис. грн. Найбільші суми податкового боргу допустили ВАТ „Дрогобицький долотний завод” – 910,2 тис. грн., друге місце серед боржників займає ВАТ „Галол” – 661,6 тис. грн., третє місце серед боржників посідає ВАТ „Дрогобицький машинобудівний завод” – 642,4 тис. грн. Згодом йдуть такі підприємства-боржники, як: ДП„Кераміка” ТзОВ „Металімпекс”- 1047,7 тис грн., ТзОВ „Торгова компанія „Інтермаркет” – 1494,0 тис. грн., ПРАТ „Галка-Дрогобич” – 225,7 тис. грн.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: